OnePlus 8 Serisi İçin Yeni Bir Güncelleme Çıktı

Fahri Gün 09 Oca 2021 Mobil 109  0

OnePlus 8 ve 8 Pro telefonları için yeni bir yazılım güncellemesi yayınlandı. İşte habere ilişkin detaylar…

Teknoloji markalarından OnePlus özellikle akıllı telefon alanında etkinliğiyle bilinmekte. OnePlus 8 serisi şirketin önemli telefon serilerinden biri ve gelen bilgilere göre hem OnePlus 8 hem de OnePlus 8 Pro akıllı telefonları için yeni bir yazılım güncellemesi yayınlandı.

Optimizasyon

Paylaşılan yazılım güncellemesi OxygenOS 11.03.3 sürümünü getirmekte olup yeni güncellemeyle cihazlardaki önemli hatalar gideriliyor. Güncellemenin temel fonksiyonunun bu olduğunu ifade etmek gerekiyor. Yayınlanan güncelleme arka plan mekanizmasını optimize etmekte olup cihazın daha uzun pil ömrü ile çalışması için de bazı performans iyileştirmeleri sunuyor. Böylece güncellemenin uygulandığı OnePlus 8 ve 8 Pro telefonlarının bataryası biraz daha uzun süre dayanıyor.

Klavye değişikliği

Yayınlanan güncelleme klavye deneyiminde farklı bir fonksiyon sunuyor. Kısayol çubuğunu gizleyebilen klavye ayarının eklenmesiyle beraber Ayarlar – Sistem , Dil ve Giriş , Klavye bölümünden yeni klavye ayarına erişilebiliyor.

Çalar saat hatası düzeltildi

Yeni Oxygen güncellemesi akıllı telefonun çalar saat özelliğinin bazen kendi kendine aktif hale getirilmesi problemini gideriyor. Aynı zamanda otomatik döndürmenin etkinleşmemesi problemi de çözüldü.
Etiketler: ,
Instagram Benzeri Uygulama Önerilerimiz
Telefon Alırken Yapmamanız Gereken Hatalar
Mobil İmza Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Android 11’in Öne Çıkan Özellikleri

Yorum Yapmayı Unutmayın :)