OnePlus 5,

OnePlus 5 İçin Beklenen Yeni Renk Açıklandı

ibrahim KIZILIRMAK 09 Ağu 2017 Mobil 715  0

Çıktığı andan bu yana mobil dünyanın gündeminden düşmeyen yeni seri akıllı telefon OnePlus 5, yayınlandığı andan bu yana gerek sorunlarıyla gerekse de sunduğu sistemlerle epey bir konuşulmayı başardı. Yaşanan ekran sorunlarını çözmek ve telefonun sistemsel açıklarını kapatmak için sürekli güncellemeler yayınlayan OnePlus, son güncellemesinden sonra ise OnePlus 5 serisi için bir yenilik müjdesi vermişti. Markanın resmi internet sayfası üzerinden yayınlanan görsellerle beraber modele yeni bir üye daha ekleneceği de belirtilmişti. Yeni üyenin nasıl bir değişiklik sunacağı konusunda ise herhangi bir açıklama yapılmadığını gördük. Sadece paylaşılan reklam görselleriyle beraber beklentinin yeni bir renk üzerine olduğunu düşünmüştük.

OnePlus 5 Yeni Rengi

Bu açıklamaların ardından ise merakla beklenen gelişme sonunda açıklandı. İnternet sitesi üzerinden yapılan paylaşımla beraber OnePlus 5 akıllı telefonlarının yeni bir renk daha kazandığı açıklandı. Soft Gold olarak açıklanan yeni rengin nasıl bir havaya sahip olacağı konusunda da bilgiler ortaya çıkmış oldu. Yeni seri akıllı telefonların yeni renk seçeneği için paylaşılan videoda da telefonların tasarımlarında hiçbir fark sunulmadığı görülüyor. Yeni seri akıllı telefonların arka kapak kısmında kullanılan soft gold renginin yanı sıra ön bölümde ise beyaz detayların kullanıldığı görülüyor.

Ayrıca yapılan açıklamayla beraber Soft Gold renk seçeneğinin sunulacağı modelin sadece 6 GB RAM bellek miktarına sahip olacağı da açıklandı. 6 GB RAM bellekli modelin dışında yeni renk seçeneğinin sistemi değiştirilmeyecek. Bunun yanı sıra OnePlus 5 akıllı telefonlarının yeni renk seçeneklerinin ortaya çıkmaya devam edeceği de belirtiliyor. Yani markanın 3 renk ile sınırlı kaldığını görmeyeceğiz. Bundan sonraki renkler içinse henüz yeterli bilgi bulunmuyor.

Realme V15 5G Modeli İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Galaxy A52 İncelemesi
Huawei P30 Pro Güncelleme Aldı
Telefonun Kamerasının Farklı Yeteneklerini de Sergileyen 5 Üretken Yazılım

Yorum Yapmayı Unutmayın :)