Old Man’s Journey Neredeyse Bedava Oldu!

Fahri Gün 02 Ara 2018 Oyun 475  0

Oyuncular için hafta sonu indirimleri tam gaz devam ediyor. Steam platformunda bu kez de Old Man’s Journey oyunu büyük çaplı bir indirim aldı. Zaten makul bir fiyattan satılan oyun böylece neredeyse bedava oldu.

Şu sıralar şirin, zengin hikayeye sahip bir bulmaca oyunu oynamak istiyorsanız Old Man’s Journey oyununu önerebiliriz. Bu oyun, geçtiğimiz yıl piyasaya sürüldü ve şirin grafiklere, farklı bir yapıya sahip. Oyunda yaşlı bir kişinin rolüne bürünüyor ve engelleri onun için ortadan kaldırıyor, bulmacalar çözüyorsunuz.

Geliştirici oyunu tanımlarken yaşlı adamın pişmanlıklarına, üzüntülerine ve umutlarına şahit olunacağına özellikle vurgu yapmış ve bu oyunu bir vicdan  muhasebesi olarak nitelendirmiş. Resmi Türkçe dil desteğine de sahip olan Old Man’s Journey, ufak boyutlu ve bağımsız geliştiricili olmasına karşın Steam’de çok olumlu yorumlar aldı. Şu ana kadar yapılan incelemelerin pek çoğunda da yüksek puanlara layık görüldü.

Old Man’s Journey normalde Steam’de 15.00 TL’den satılmaktaydı. Aldığı %75 oranında indirimle birlikte yeni fiyatı yalnızca 3.75 TL oldu. Bu güzel oyunu neredeyse bedavaya indirip oynayabilirsiniz. Kampanyaya erişebilmek için Old Man’s Journey’in resmi Steam sayfasına giriş yapınız. Kampanyanın yarın akşama kadar devam edeceğini, ardından oyunun tekrar eski fiyatına döneceğini belirtelim.

Etiketler:
İnternet Kafelerin Vazgeçilmez Oyunları
Steam’de Oyun Oynamadan Kart Elde Etme Yöntemi
Bir Kez Daha Oynamak İsteyeceğiniz 5 RPG
Çıkışı 2022 Yılına Ertelenmiş Olan PlayStation 5 Oyunları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)