Office Dosya Düzenlemeleri iOS Üzerinde de Ücretsiz Oldu

Fahri Gün 27 Kas 2020 Teknoloji 712  0

Microsoft Office ile ilgili olarak düzenleme yapılmaya devam ediyor. Microsoft Office dosya düzenlemeleri iOS üzerinde ücretsiz oldu. İşte habere ilişkin detaylar…

Yazılım hususunda dünyanın en büyük şirketlerinden biri olarak kabul gören Microsoft’un ofis yazılımı Microsoft Office içerisinde çok sayıda farklı program bulunmakta. Microsoft Office dosyaları hem bilgisayarlardan hem de akıllı telefonlardan kolayca görüntülenebilmekte.

Office

Esasen kullanımı ücretli olan Microsoft Office ile ilgili daha önce sunulan güncellemede Android işletim sisteminde görüntüleme ve düzenleme ücretsiz hale getirilmişti. Ancak dosyaları iOS üzerinden düzenlemek Microsoft veya daha üst sürüm bir Office 365 üyeliği gerektirmekteydi. Google bu hususta Workspace güncellemesi yayınladı ve dosya düzenleme özelliğini iOS üzerinde de ücretsiz olarak kullanılabilir hale getirdi.

iOS desteği

Office dosyalarını düzenleme özelliği Android ve web için daha önceden ulaşılabilir kılınmıştı ve artık biraz geç olsada iOS için de aktif hale geldi. Google yaptığı düzenlemelerin daha kısıtlı özelliklere sahip olan Office’in uyumluluk modu olarak bilinmekte olan Quickoffice özelliğini yerini almasını bekliyor. Söz konusu fonksiyonlar tüm Google Workplace kullanıcılarının yanı sıra Business, Business Standart, Buisness Play, Enterprise Essentials, Essentials, Standart , Plus ve G Suite Basit kullanıcıları için de erişilebilir olarak sunulacak.
Etiketler: , ,
Python İndirme ve Kurma Yöntemi
Dijital Göz Yorgunluğundan Korunma Rehberi
ChatGPT İnternet Erişimi Verme Yöntemi
AirPods’u MacBook’a Bağlama Rehberi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)