Nokia Marka Akıllı Telefonlar İçin VoWiFi Müjdesi!

Fahri Gün 07 Şub 2020 Mobil 183  0

HMD Global çatısı altındaki Nokia’nın pek çok akıllı telefonu VoWiFi desteğiyle kendisini gösterecek. İşte ayrıntılar…

Cep telefonu kategorisinde epey köklü ve popüler bir marka olan Nokia, Microsoft çatısı altında girerek Lumia serisiyle karşımıza çıkmış ancak Windows Phone işletim sistemli Nokia telefonları tutulmamıştı. Daha sonrasında ise HMD Global çatısı altına giren Nokia, pek çok Android işletim sistemli telefon piyasaya sürdü ve bu ürünler genel olarak ortalamanın üzerinde bir başarı yakaladı.

VoWiFi Devri !

Nokia’nın önemli telefonlarından Nokia 6.2, 6.1 Plus, Nokia 7 Plus, Nokia 8.1 gibi ürünler ile ilgili olarak yeni bir gelişme yaşandı. HMD Mobile tarafından yapılan yeni açıklamada bu telefonların VoWiFi özelliğini Hindistan’da alacağı ifade edildi. Kullanıcılar VoWiFi ağını aktif hale getirerek daha iyi bir deneyim elde edebilecek.

VoWiFi Nasıl Aktif Edilir?

Birkaç basit adımla yapmak mümkün. İlk olarak telefon ayarlarına girin ve kablosuz aramaya geçiş yapın. Sonrasında hem VoLTE hem Wi-Fi çağrısını açık tutun ve sesli arama yapmak istediğiniz Wi-Fi ağına bağlayın. Cihazınız daha kaliteli arama için otomatik olarak Wi-Fi ve hücresel şebeke arasında geçiş yapacak olup telefonunuz bu özelliği desteklediği taktirde kullanabileceksiniz.
Etiketler:
Galaxy Z Fold 2 için yeni One UI güncellemesi çıktı!
Galaxy A01 İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Android Disk Temizleme İşlemleri
Galaxy Xcover5 Hakkında Heyecan Verici Gelişme!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)