Nokia 8 Sirocco İçin Büyük Çaplı Sürpriz Güncelleme Çıktı

Fahri Gün 16 Nis 2020 Mobil 420  0

Nokia şirketinin güncellemeler konusunda hassas olduğunu biliyoruz ve şimdi de iki yıl önce piyasaya sürdüğü Nokia 8 Sirocco telefonu için büyük çaplı bir güncelleme yayınladı.

Akıllı telefonlar piyasaya sürüldükten sonra normal şartlarda iki yıl boyunca büyük çaplı güncelleme desteği alırlar ancak günümüzde pek çok marka güncelleme desteği konusunda açıkçası sınıfta kalmakta. Bu durum kullanıcıların güveninin kırılmasına neden olmakta.

Android 10 Yayınlandı!

Nokia, güncellemeler konusuna titizlikle yaklaşan ender markalardan biri ve şimdi de 2018 yılında piyasaya sürülen Nokia 8 Sirocco akıllı telefonu için büyük çaplı bir güncelleme olan Android 10’u yayınladı. Telefon daha önce Android 9.0 Pie güncellemesini de almıştı.

Daha Güvenli ve Fonksiyonel

Android 10, akıllı telefonlara Android 9 Pie’a nazaran çok daha fazla özellik kazandıran bir sürüm. Güvenlik ve gizlilik tarafında da düzeltmelerin yapıldığı Android 10, OTA üzerinden Nokia 8 Sirocco modeli için resmen dağıtımda ve kullanıcıların en kısa sürede güncellemeyi uygulaması tavsiye ediliyor.
Etiketler:
Instagram Sohbet Arka Planını Değiştirme Yöntemi
Threads Uygulamasında Video İndirme İşlemleri
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)