Nokia 8

Nokia 8 Akıllı Telefonlarından Hayran Bırakan Görüntüler

ibrahim KIZILIRMAK 06 Tem 2017 Mobil 634  0

HMD Global ile yeniden hayata dönen Nokia, çok sıkı çalışıyor. İlk olarak 3 yeni Android Nokia modeli tanıtıldı ve satışa sunuldu. Hemen ardından ise bir dönemin efsanelerinden biri olan Nokia 3310 cep telefonlarının yenilenmiş versiyonları ortaya çıktı. Bilgiler ve yeni haberler gelmeye devam ederken, dün Nokia ile diğer birçok akıllı telefon devi arasında yeni patent anlaşmaları yapıldığı ve yapay zeka üzerinde çalışmalar yapıldığı ortaya çıktı. Hiç durmadan çalışmalarına devam eden markanın şimdi ise yeni seri akıllı telefonları olacağı düşünülen Nokia 8 akıllı telefonlarının yeni detayları ortaya çıktı. Bu kez çok daha iddialı akıllı telefonlar gelmesi beklenen yeni serinin özellikleri görüntülendi. Üstelik bu kez belli başlı teknik özellikler ve görsellerde ortaya çıktı. Peki, yeni modelin özellikleri neler?

Nokia 8 Akıllı Telefonları Nasıl Özelliklere Sahip Olacak?

Paylaşılan görsellerle beraber ortaya çıkan Nokia 8 akıllı telefonlarının tüm detayları da ortaya çıkmış oldu. Yeni seri akıllı telefonların olduğu iddia edilen görsellere göre son modeller çok iddialı olacak. Görsellere göre Nokia 8 akıllı telefonlarının çift taraflı kavisli ekran ile görüntülendiği görülüyor. Çerçevesiz ekran kullanımı yapıldığı görülen akıllı telefonların, çok daha geniş ana ekran kullanımı yaptığı da net bir şekilde gözükmekte.

Nokia 8

Arka kısma baktığımızdaysa çok daha farklı tasarlanmış bir arka kamera kullanıldığı görülüyor. Beklenen teknik özellikler kısmında ise 6 inç ekranların, Qualcomm Xiaolong 835 işlemci modellerinin kullanılacağı, 6 GB RAM bellek miktarı ve 128 GB depolama alanı ayrıca 2K ekran çözünürlüğü gibi ekstra detayların bulunması bekleniyor.

Yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli olacağı net bir şekilde görülen Nokia 8 akıllı telefonlarının fiyatının ise 1350 TL gibi bir rakam olacağı konuşuluyor. Yeni serinin ne zaman geleceği konusunda ise herhangi bir bilgi yok. Şimdilik sadece amiral gemisi olacağı konuşulan Nokia 9 modelinin başka bir serisi olması beklenen Nokia 8 akıllı telefonlarının çok iddialı olacağı kesin.

iPhone Numara Gizleme Yöntemi
BiP Hakkında Bilgiler
OnePlus 8 Serisi İçin Yeni Bir Güncelleme Çıktı
WhatsApp’a Alternatif Arayanların Kullanabileceği Mesajlaşma Uygulamaları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)