Nokia 3310

Nokia 3310 Ülkemizde Alışveriş Siteleri Üzerinde Satışta

ibrahim KIZILIRMAK 28 Haz 2017 Mobil 538  0

Bir dönem cep telefonu devlerinden biri olan Nokia, şimdilerde çöküş döneminden çıkmaya çalışıyor. Microsoft tarafından satın alınan fakat yine başarıyı yakalayamayan Nokia, son olarak HMD Global tarafından yeniden hayata döndürüldü. Tekrar yavaş yavaş yükselişe çıkan markanın Android Nokia dönemini de başlattığını gördük. İlk olarak yeni seri Nokia 6, Nokia ve Nokia 3 modelleriyle beraber geri dönüş yapacağı konuşulan dev markanın birde sürpriz yaptığı da ortaya çıkmıştı. Markanın eski serilerini de güncellediği belirtilmiş ve hemen sonrasında efsane seri Nokia 3310 için yeni model tanıtılmıştı.

Yeni Nokia 3310 Satışta

Yeni Nokia 3310 modelinin tanıtılmasının hemen ardından telefonların özellikleri de ortaya çıkılmıştı. Bir akıllı telefon değil bir cep telefonu olarak tanıtılan yeni Nokia 3310 serisinin satışa çıkmaya başladığını da gördük. İlk olarak yeni seri akıllı telefonların İngiltere’de satışa çıktığı ve hemen arkasından Çin bölgesinde satışa sunulduğunun bilgisi de gelmişti.

Tüm bunlarla beraber yeni Nokia 3310 modelinin ne zaman ülkemize geleceği ise merak konusu olmuştu. HMD Global tarafından verilen bilgilerle beraber Nokia 6, Nokia 5 ve Nokia 3 modellerinin ülkemizde de satışa çıkacağı belirtilmişti. Şimdi ise sonunda yeni Nokia 3310 satışa çıktı. Peki yeni Nokia 3310 ne kadar fiyatla satışta? Nereden Alınır?

Nokia 3310

Yeni Seri Oldukça Pahalı

Cep telefonu modeli olarak gelecek olan yeni modelin Türkiye fiyatı ise biraz yüksek. 550 TL gibi bir fiyatla satışa çıkan cep telefonlarının bu rakamlarla beraber çok fazla tercih edilmeyeceği düşünülüyor.

Fakat yeni serinin satış fiyatının bu kadar yüksek olması Nokia’nın yeniden eleştiriler alacağını gösteriyor. Aynı fiyata satılan birçok akıllı telefon modeli varken yeni Nokia 3310 modelinin ne derece tercih edileceği tamamen soru işareti. Öyle ki telefonların sistemsel olarak özellikleri de oldukça sınırlı.

  • 4 inç TFT ekran ile gelen modelin çözünürlüğü 320 X 240
  • 2 MP değerinde kameraları bulunan telefonun 1200 mAh değerinde bataryaları bulunuyor.
  • Symbian işletim sistemi olan akıllı telefonların çok yüksek bir özelliği bulunmuyor.
Honor 7S Akıllı Telefonu A101’e Geliyor
Nubia Z20 İçin Geri Sayım Başladı
Xiaomi Mi A2 Modeline Yeni Bir Güncelleme Sunuldu
Huawei, Apple ve Samsung Arasındaki Savaş Nasıl Gidiyor? İşte Son Veriler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)