Nokia 2 İçin Sürpriz Oreo Güncellemesi!

Fahri Gün 20 Haz 2018 Mobil 251  0

Nokia, mobil alanda Nokia 2 akıllı telefonuyla karşımıza çıkmıştı. Şimdi söz konusu cihazı ile ilgili yeni bir güncelleme getiriyor! Nokia 2 için Android Oreo 8.1 geliyor!

Akıllı telefon dünyasında son zamanlarda yazılım alanında en çok dikkat çeken markalardan biri kuşkusuz Nokia. Çünkü Nokia sadece amiral gemisi modellerine değil, giriş ve orta segment akıllı telefon modellerine de düzenli yazılım güncellemeleri dağıtıyor. Bu özelliği ile kullanıcıların gönlünü kazanmayı başaran şirket, şimdi de Nokia 2 akıllı telefon modeli için Android Oreo güncellemesini dağıtıma çıkarıyor.

Kullanıcılar yeni Nokia 2 güncellemesiyel cihazlarını Android Oreo 8.1 sürümüne yükseltebilirler. Ancak şu an için yazılım sürümünün beta aşamasında olduğunu, final sürümün sunulması için biraz zaman geçmesi gerektiğini belirtelim. Güncelleme kademeli olarak dağıtılmakta ve şu an için Türk kullanıcıların güncellemeye ulaşabilmesi mümkün değil. Ancak kısa bir süre içerisinde her bölgedeki Nokia 2 akıllı telefonları için Android Oreo 8.1 devri başlıyor.

Nokia 2 şu an 1000 TL altındaki akıllı telefonlardan biri olarak giriş segment pazarda yerini alıyor. Günümüzde üst segment modellere bile güncellemelerin epey geç sunulduğu göz önüne alındığında Nokia epey taktir edilesi bir iş gerçekleştiriyor. Dileriz firma bu çizgisini korumayı başarır ve sadece zengin müşterilerini değil, her gelir seviyesinden kullanıcılarını mutlu etmeye devam eder.

Etiketler: , ,
Nubia Z20 İçin Geri Sayım Başladı
Xiaomi Mi A2 Modeline Yeni Bir Güncelleme Sunuldu
Huawei, Apple ve Samsung Arasındaki Savaş Nasıl Gidiyor? İşte Son Veriler
ZenFone Max Pro M1 Fiyatlarında İndirim Var

Yorum Yapmayı Unutmayın :)