Nokia 2 , 3 Serisine Hard Reset Atma Yöntemi

Fahri Gün 30 Haz 2020 Mobil 272  0

Yeni yazımızda Nokia 2 ve Nokia 3 serisi akıllı telefonlara nasıl hard reset atılabileceği konusuna değinmekteyiz. İşte ayrıntılar…

Nokia marka akıllı telefonlar günümüzde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaya başlandı. Nokia 2 , 3 serileri için büyük bir ilgi söz konusu olduğunu da ayrıca belirtmek gerekiyor. Yine de artık bu telefonlar eskimeye yüz tuttu ve pek çok Nokia 2 ,3 serisi akıllı telefon sahibi telefonlarına hard reset atmaya gereksinim duyuyor. Peki Nokia 2 ve Nokia 3 serisi için nasıl hard reset atılabilir?İşleme başlamadan önce işlemin sonunda tüm verilerinizi kaybedeceğiniz konusunda uyarıda bulunalım.

İşte Yöntemi:

İlk olarak akıllı telefonunuzu tamamen kapalı bir hale getirin. Ardından cihazınızı şarja takın çünkü hard reset işlemi esnasında telefonunuzu şarj ediyor olmanız gerekmektedir. Telefonunuzu şarja taktıktan sonra ses açma ve güç düğmelerine aynı anda birkaç saniye boyunca basılı tutunuz. Bu işlemi Android logosu gelene kadar yapınız. Android logosu geldikten sonra düğmeleri bırakıp akıllı telefonunuzu şarjdan çekiniz. Söz konusu ekrandayken ses seviyesi değiştirme tuşları yardımıyla yukarıya ve aşağıya hareket edebilir ve güç düğmesi yardımıyla seçiminizi yapabilirsiniz. Bu doğrultuda mevzu bahis ekranda “wipe data / factory reset” seçeneğinin üzerine gelip tıklayınız ve açılan ekranda “yes – delete all user data” seçeneğini seçiniz. Formatlama işlemini tamamlamanızın ardından telefonunuz 5.adımdaki ekrana geri dönecektir. Söz konusu ekranda Reboot System Now seçeneğini seçtiğiniz zaman akıllı telefonunuz yeniden başlatılacaktır.
Etiketler: ,
Teknoloji Detoksu Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Vivo V21 5G Neon Spark Rengi Çıktı
Realme GT Neo 2 Satış Başarısıyla Dikkat Çekiyor
Oppo Reno 6 ve Reno 6 Pro Karşılaştırma

Yorum Yapmayı Unutmayın :)