Nintendo Yeni Bir Ödeme Seçeneğini Duyurdu

Fahri Gün 22 Ağu 2017 İnternet 713  0

Oyun dünyasının en ünlü platformlarından Nintendo, yeni bir ödeme seçeneğinin duyurusunu gerçekleştirdi.

Bildiğiniz gibi PayPal şu an her ne kadar ülkemizde aktif olarak kullanılamıyor olsada dünya çapında hala kullanılan bir ödeme sistemi ve sahip olduğu fonksiyonlarla epey dikkat çekiyor. İşte PayPal ödeme sistemi bundan sonra Nintendo sistemlerinde de aktif hale geliyor.

Öğrenilen bilgiye göre Nintendo, bugünden itibaren PayPal ile ödeme işlemlerini aktif hale getirdi. Bundon sonra Nintendo şirketinden bir satın alma gerçekleştirirken kredi kartı gibi ödeme seçeneklerinin yanında PayPal da kullanabileceksiniz.

Söz konusu özelliğin ilk etapta yalnızca Japonya’ya geldiği, daha sonra da ise Amerika ve Avrupa kıtalarına ulaştığı ifade ediliyor.

Nintendo Mağazasından Oyun Alabilirsiniz

Yeni özellik ile beraber insanlar artık PayPal hesaplarıyla Nintendo internet sitesinden oyun satın alıp oynayabilecekler.

PayPal Büyük Oynuyor

Ortaya çıkan bilgilere göre PayPal’ın yaptığı anlaşmalar sadece Nintendo ile sınırlı kalmayacak. Nintendo benzeri daha pek çok farklı büyük platformda PayPal hizmetlerini göreceğiz gibi gözüküyor. Çünkü öğrenilene göre PayPal bu doğrultuda ciddi bir çaba sarfediyor.

Ülkemize Geri Gelecek Mi?

PayPal’ın zaman zaman tekrar Türkiye’de aktif olacağı konuşulsada şu an için bu konuyla ilgili net bir bilgi bulunmuyor. PayPal’ın Türkiye için geçerli resmi internet sitesinde hala aynı duyuru yer alıyor.

Etiketler: ,
Hepsiburada Müşteri Hizmetlerine Hemen Bağlanma Yöntemi
En Fazla İnternet Tüketen Mobil Uygulamalar
Chrome Dosya İndirme Hatasını Giderme Yöntemi
İnternet Tarayıcısına Bulaşan Virüsleri Temizleme Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)