Nintendo Switch’e 8 Oyun Birden Geldi

Buğra Özçelik 13 Eki 2017 Oyun 629  0

Kendine has kullanıcı kitlesiyle son zamanların adından bahsettiren oyun konsolu Nintendo Switch‘in çevrim içi oyun platformu Eshop‘a bu hafta tam 8 oyun birden eklendi. Üstelik bazıları da konsolu almayı düşünenleri koşarak mağazaya götürecek cinsten.

 

 

Yeni çıkan oyunlardan bir tanesi Yono and the Celestial Elephants. oldukça eğlenceli bir bulmaca-macera tarzı oyun. Oyunda Yono isimli bir fili kontrol ediyor ve 3 büyük zindanda bulmacaları çözerek eğlenceli vakit geçiriyorsunuz. Fiyatı ise 15$.

Bir diğer oyun ise Wulverblade, retro bir oyun olarak göze çarpıyor. 8 seviyeden oluşan Wulverblade oyununda Roma ordusunu yenmeye çalışıyorsunuz. Arena modu ve iki kişilik modu da bulunan oyunun fiyatı ise 20$.

 

 

Bu iki oyunla birlikte çıkan diğer oyunlar ve fiyatları ise şöyle sıralanıyor:

The King of Fighters ’95 (8$),

The Flame in the Flood: Complete Edition (15$),

Neon Chrome (15$),

88 Heroes: 98 Heroes Edition (30$),

Bunların yanı sıra da Oceanhorn oyununun demosu da Eshop‘ta yerini almış durumda.

 

Nintendo Switch kendine has özellikleriyle bir çok kullanıcının ilgisini çekmeye devam ediyor. Peki diğer konsollardan farkı ne? Hem TV’ye bağlanarak hem de taşınabilir olarak kullanılabilen hibrit bir oyun konsolu Nintendo Switch. Diğer konsollardan ayrıldığı en büyük özelliği hibrit olması. Konsol 6.2 inç boyutunda 720p çözünürlükte ve dokunmatik bir ekrana sahip. İster bu ekranda isterseniz de TV’de oyun oynayabiliyorsunuz. Konsolun 8 kişiye kadar çoklu oyuncu desteği sunduğunu da hatırlatalım.

Peki sizler Nintendo Switch hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli yorumlarınızı yazımızın alt kısmına bekliyoruz.

Evdeyken Oynayabileceğiniz Web Tabanlı Oyunlar
Kodlama Bilgisi Olmadan Kullanabileceğiniz 5 Oyun Yapma Yazılımı
Android Telefonlarda Oynayabileceğiniz Ücretsiz Bağımsız Oyunlar
Hearts of Iron IV Etkileyici Bir İndirim Aldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)