NieR: Automata Steam Üzerinde Büyük Bir İndirim Aldı

Fahri Gün 23 Eyl 2018 Oyun 240  0

İlk piyasaya sürüldüğü zaman gerek hikayesi gerekse oynanış yapısı ile oyuncuların dikkatini üzerine çekmeyi başaran NieR: Automata oyunu Steam platformu üzerinde yeni bir indirim aldı. 

Günümüzde Steam üzerinde sıklıkla yeni indirimlere şahit oluyoruz. Pek çok yüksek fiyatlı oyun bu indirimler sayesinde çok daha ucuz rakamlardan satın alınabiliyor. NieR: Automata oyunu da normalde yüksek fiyatlı oyunlardan biri idi. Ancak şimdi aldığı yüzde 50 indirimle birlikte çok daha makul bir fiyata indi.

Oyunun standart sürümü Steam üzerinde 199.00 TL etiketle satılırken aldığı yüzde 50 indirimle beraber yeni fiyatı 99.50 TL oldu. Böylece oyunu şu an daha makul bir rakamdan satın alabilirsiniz. Kampanya yarın geceye kadar devam edecek. Zengin hikayeli güçlü bir oynanış sistemine sahip olan oyun için şu ana kadar yapılan incelemelerde hep yüksek puanlar verilmiş. Bu da denenmeye değer bir yapım olduğunu ortaya koyuyor.

NieR: Automata oyununda robotlar ile insanlar arasındaki savaş konu ediniliyor. Robotlar insanlara karşı silahlanıyor ve saldırılar düzenlemeye başlıyor. İnsanlık da bu saldırılar karşısında androidler geliştiriyor ve böylece androidler ile robotlar arasında bitmek tükenmek bilmeyen bir savaş başlıyor.

 

Etiketler:
The Crew 2 Büyük Bir İndirim Aldı
Chernobylite İncelemesi
Luigi’s Mansion 3 Detaylı İncelemesi
Path of Exile İçin Mobil Sürüm Geliyor

Yorum Yapmayı Unutmayın :)