Netflix Hesabını Deaktif Etme Yöntemi

Fahri Gün 31 Eki 2023 Teknoloji 93  0

Artan fiyatı nedeniyle Netflix aboneliğinin iptal edilmesi eylemi meydana gelebilmekte olup, içeriğimizde Netflix hesabını nasıl iptal edebileceğiniz hususunda bilmeniz gerekenlere yer vereceğiz.

Film veyahut dizi izlemek amacıyla günümüzde son derece yaygın bir şekilde kullanılan Netflix platformu, televizyonların altın çağının geride kalmasına neden olmuştur. Netflix hali hazırda Türkiye’de de mevcuttur. Netflix hesabını kullanabilmek için düzenli olarak ödeme yapmak gerekmektedir.

Netflix hesabının aylık ücretini ödeyerek hesabınızı sürekli aktif tutabilirsiniz ancak artık buna gerek duymuyor iseniz o halde Netflix üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Peki bunun için hangi adımları uygulamanız gerekmektedir? Şimdi sizler için adım adım değineceğiz.

Netflix hesabı nasıl kapatılır?

Netflix abonelik iptalini internet tarayıcıları aracılığıyla yapmamız gerekiyor. İlk olarak Netflix Hesap Ayarları bölümüne, Netflix internet sitesi aracılığıyla giriniz. Sonrasında “E-posta adresi veya telefon numarası” ile “Parola” kısımlarına sahip olduğunuz hesap bilgilerinizi yazıp giriniz. Ardından sayfayı aşağıya doğru kaydırarak Üyeliği İptal Et düğmesinin üzerine tıklayınız. Ardından Netflix, üyelik iptalini istediğinizden emin olup olmadığınızı soracaktır. Yine onay vererek Netflix üyeliğinizi böylece deaktif hale getirmiş olursunuz.

Eğer Netflix platformundan mail almayı sürdürmek istemekteyseniz o halde alt bölümde çıkan “Evet. Yeni eklenen diziler, filmler ve Netflix hakkında bana e-posta gönderin.” Kutucuğunu işaretleyiniz.

Dennis Ritchie Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Abandonware Anlamı ve Hakkında Bilgiler
Analog Cihazlar Hakkında Bilgiler
Motor Yağı Konusunda En Başarılı Markalar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)