NBA 2K21 18 Şubat’a kadar büyük bir indirime girdi

Fahri Gün 06 Şub 2021 Oyun 219  0

Video oyunu dünyasında en sevilen basketbol oyunu serilerinden olan 2K serisi için son olarak NBA 2K21 oyunu piyasaya sürülmüştü. Oyun büyük bir indirime girdi.

NBA serisi oyunlar hususunda uzun bir süredir çeşitli içeriklerle karşımıza çıkan 2K Games, son olarak NBA 2K21 ‘i piyasaya sürdü ancak oyun bazı eleştirilerle beraber geldi. Eleştiriler arasında en dikkat çeken nokta oyunun pahalı bir fiyattan satışa sunulması idi. Sezonluk bir oyun olduğu göz önüne alındığında eleştiriler haksız sayılmaz ancak şu an gerçekleştirilen büyük bir indirim sayesinde oyunu makul bir fiyattan satın alma imkanı doğdu.

Kısa süreliğine dev indirim

Steam resmi sayfası üzerinden 419,00 TL fiyat etiketiyle satılmakta olan NBA 2K21 oyunu, kısa süreliğine yüzde 67 oranında büyük bir indirim aldı ve böylece oyunun yeni fiyatı 138,27 TL’ye indi. Normalde oldukça pahalı olan oyunu şu an uygun bir fiyattan alabilirsiniz. Özellikle basketbol serisi oyunlara bağımlı olan oyuncuların mutlaka denemesi gereken bir yapım. Gerçekleştirilen indirimin 18 Şubat akşamına kadar geçerli olduğunu, ardından oyunun eski fiyatından piyasaya sürülmeye başlayacağını da belirtelim.
Etiketler: ,
Mafia Trilogy Fiyatı Yarı Yarıya İndi
Dead Cells, Hafta Sonuna Özel İndirim Aldı
FIFA 22 Yılbaşına Özel İndirim Aldı
Steam’de Büyük Kış İndirimi Başladı!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)