MXGP Pro Bugün Steam Aracılığıyla Çıktı!

Fahri Gün 29 Haz 2018 Oyun 274  0

MXGP Pro, motor sporları ve simulasyon oyunları ile ilgilenen herkes için satışa sunuldu. Merakla beklenen video oyunu bugün Steam platformunda yerini aldı!

Genellikle otomobiller ile ilgili en yaygğn olarak yarış oyunları ve tamir simulasyon oyunları olmak üzere iki farklı oyun türü görüyoruz. İşte MXGP Pro, bu konuda bir farklılık ortaya koyuyor. Çünkü bu iki türünde birleşimi olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda hem tamir simulasyon öğeleri hem de yarış öğeleri yer alıyor. İlk olarak motosikletinizi onarıyor, tamir ediyor ve yeni bir görünüm kazandırıyorsunuz. Ardından da yarışlardaki yerinizi alıyorsunuz.

Tıpkı gerçek bir motor tamircisi gibi en ince ayrıntısına kadar motorları tamir edebiliyorsunuz ve bu da oyunun simulasyon tarafının ne kadar güçlü olduğunu ortaya koyuyor. Güçlü fizik motoru sayesinde de yarışlarda da kendinizi gerçekten de motor sürer gibi hissedebiliyorsunuz. MXGP Pro, her ne kadar çok fazla dil ihtiyacına neden olan bir oyun olmasada toplam 6 dil destekliyor. Bunlar arasında Türkçe maalesef yer almıyor.

Milestone sri tarafından geliştirilen MXGP Pro, 77.00 TL fiyat etiketiyle Steam üzerinde yayınlanıyor. Geçtiğimiz sezona ait tüm pistlerin oyuna yerleştirilmiş olduğunun da altını çizelim.

Etiketler: , ,
Travian Online
Travian Irklarının Özellikleri
Epic Önemli Bir Başarı Daha Yakaladı
Pokemon Sword Shield Rakiplerine Fark Attı
The White Door İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)