MSI MAG24C İndirime Girdi

Fahri Gün 11 May 2018 Bilgisayar 317  0

Normal fiyatı 2000 TL civarında olan MAG24C, Hepsiburada üzerinde kısa süreliğine önemli bir indirim aldı. Ekstra yüzde 25 indirim sayesinde şu an çok uygun fiyattan satın alınabiliyor.

Son zamanlarda monitör dünyasında kavisli ekran teknolojisi akımı yaşanıyor. Kavisli ekrana sahip yeni cihazlar ile kullanıcı deneyimi en üst düzeye çıkarılıyor. Özellikle monitör gibi bizi çevreleyen bir cihazın karşısında olduğumuzda kavisli yapıyı kullanmak oldukça keyifli. Yeni MSI MAG24C ürünü de bu keyfi en üst düzeye çıkarabilecek cinsten.

Cihazda 23.6 inç büyüklüğüde Full HD çözünürlüklü ekran bulunuyor. Aynı zamanda bu ekran 144 Hertz’e kadar destek sunmasıyla dikkat çekerken VA panel içeriyor. VA panel görüntünün farklı bakış açılarından bile oldukça güzel gözükmesini, monitörün doğru renkleri korumasını sağlıyor. MSI MAG24C, panel olarak Samsung panelini kullanıyor ve kavisli yapıyla bu sayede karşımıza çıkıyor.

Ürün genel olarak oyuncular düşünülerek tasarlanmış. Ancak elbette bu cihazda film izlemek de ayrı bir keyif verecektir. 1 ms tepki süresi ile de filmlerin ve oyunların en akıcı şekilde görüntülenmesini sağlayabilen MSI MAG24C, genel olarak kullanıcıları tatmin edebilecek bir ürün. Hepsiburada üzerinde şimdi yüzde 25 kadar indirim alan cihaz, böylece 1.511,66 TL ödenerek satın alınabiliyor. Ürün normalde internet sitelerinde 2000 TL civarında fiyatlarda satılmaktayken Hepsiburada internet sayfasına özgü indirimde kısa süreliğine 1511 TL’den satılıyor.

Kampanyanın ne zaman sona ereceği şu an için belirsizliğini koruyor.

Etiketler:,
2018 En İyi Oyuncu Fareleri Listesi
Xiaomi YU Y720 Lite Aygıtını Tanıttı
18 Linux Yazılımı Daha Chromebook’ta Sorunsuz Kullanılabiliyor!
AMD, Andrenalin Edition Yazılımı İçin Güncelleme Yayınladı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)