MSI Afterburner Yeni Sürümü Çıktı

Fahri Gün 25 Nis 2018 Bilgisayar 598  0

Bilgisayarların en popüler overclock ve FPS takip programlarından biri olan MSI Afterburner güncelleme aldı. Söz konusu güncelleme bazı önemli değişiklikleri de beraberinde getiriyor. 

Yeni MSI Afterburner 4.5.0 sürümü ile birlikte yazılımda bazı değişiklikler yapıldı. OSD grafikleri, çerçeve zamanlamaları, FPS izleme olanakları ile ilgili bazı değişikliklere gidildi. Uygulama biraz daha hatasız ve daha fazla özellik içeren bir hale getirildi. Hali hazırda MSI Afterburner 4.5.0 ismi ile yayınlanan güncelleme MSI’ın resmi internet sitesi üzerinden edinilebiliyor.

MSI Afterburner uygulaması yeni güncelleme ile biraz daha fonksiyonel bir hale gelirken kullanıcıların programı iyi bir biçimde kullanabilmesi için biraz rehber yardımı alması gerekebilir. Bu noktada uygulama ile ilgili kısa bazı bilgiler verecek olursak; MSI Afterburner genel olarak oyunlardaki FPS oranını izlemenize, donanımlarınıza overclock uygulamanıza yarayan bir bilgisayar yazılımı diyebiliriz.

Bu yazılım üzerinde neredeyse tüm donanımlarınızı en ince ayrıntısına kadar inceleyebiliyorsunuz.. İzlemeniz için gerekli verileri ister ekranın sağ altında isterseniz de başka bir köşesinde görüntüleyebiliyorsunuz. Çok kullanışlı ve özellikleri oldukça fazla olan bir uygulama olduğu için bilgisayar kullanıcılarının en çok kullandığı overclock ve FPS takip yazılımlarının başında geliyor.

Etiketler: ,
MacOS Cihazda Ekran Görüntüsü Alma Yöntemi
Bilgisayar Üzerinde Basitçe Çizim Yapabileceğiniz 5 Çizim Programı
Uygulama Düzgün Başlatılamadı 0xc0000005 Hatasını Çözme Yöntemi
Samsung Tablet Kategorisinde Dikkat Çeken Bir Başarı Daha Yakaladı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)