Moving Out Önümüzdeki Yıl Çıkıyor!

Fahri Gün 31 Ağu 2019 Oyun 373  0

Moving Out oyununa dair heyecan verici gelişmeler var. Oyunun önümüzdeki yıl içerisinde piyasaya sürüleceği ortaya çıktı. Aynı zamanda pek çok gelişme daha var. İşte ayrıntılar…

Video oyunu dünyasında heyecan verici gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Gamescom 2019 esnasında 2020’de piyasaya sürülecek olan oyunlar ortaya çıkmıştı. Şimdi de Moving Out oyununun 2020 yılı için piyasaya sürüleceği duyuruldu.

4 Platforma da çıkıyor!

Oyunun çıkış yapacağı platformlar Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One ve PC olacak. Steam üzerinde sergilenmeye başlanan oyun 2020 yılı içerisinde resmen çıkışını gerçekleştirecek. Elbette az da olsa ertelenme ihtimali de bulunuyor. Ancak bu erteleme ihtimalinin oyunun ay bazında çıkış tarihi yayınlandıktan sonra daha çok artabileceğini söyleyebiliriz. Geliştirici şimdilik ay ve gün paylaşamayarak temkinli davranıyor.

Tekli ve çoklu oyuncu modlarıyla geliyor

Moving Out hem tek hem çoklu oyunculu yapıya sahip olacak. Sistem gereksinimleri de belli oldu. Moving Out gereksinimleri minimum düzeyde şu şekilde olacak; Oyunu oynayabilmek için en az 2 GHz hıza sahip Processor CPU’ya, 2 GB RAM’e, 1.5 GB vRAM’e sahip NVIDIA 320M veya eşiti AMD grafik kartına, 1 GB depolama alanına, Windows 7 ve üzerinde işletim sistemine sahip olmanız gerekiyor.
Etiketler:
The Witcher 3 Oynamayan Kalmasın! Sadece 15 TL Oldu!
LoL Maç Geçmişi İzleme Yöntemi
Repack Tanımı Hakkında Bilgiler
Battlefield 1 İçin Büyük Çaplı Yeni İndirim !

Yorum Yapmayı Unutmayın :)