Mount Blade : Warband Büyük Bir İndirime Girdi

Fahri Gün 05 Kas 2022 Genel 272  0

Video oyunu alanında sevilen oyunlardan olan Mount Blade Warband büyük bir indirime girdi. Oyunun fiyatında önemli seviyede indirim meydana geldi.

Zaman zaman video oyunlarına Steam üzerinde büyük indirimler sunulmakta olduğuna şahit oluyoruz. Bu sefer de Mount Blade : Warband video oyunu için büyük bir indirim sunulmuş durumda.

%75 indirim aldı

Mount and Blade : Warband oyunu Steam platformu üzerinde 89,99 TL fiyat etiketine sahipken %75 oranında indirim aldı. Böylece oyunun yeni fiyatı 22,49 TL oldu. Oynamak isteyen oyuncular 22,49 TL ödeyerek Mount Blade : Warband oyununa sahip olabiliyor. Uygulanan indirim 8 Kasım akşamına kadar geçerliliğini sürdürmeye devam edecek olup ardından oyun tekrar eski fiyatından alıcı bekleyecek. İndirime Mount and Blade : Warband resmi Steam sayfası üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Mount Blade serisi için son olarak Mount Blade 2 Bannerlord oyununun çıktığını, oyunun tam sürümünün geçtiğimiz günlerde oyuncularla buluştuğunu biliyoruz. Ancak yeni oyun yüksek fiyatından dolayı kolay erişilebilen bir yapım değil ve Warband oyununu henüz oynamadıysanız hazır böyle bir indirim varken değerlendirmeniz isabetli olacaktır diye düşünüyoruz.

PUBG Taarruz Tüfekleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler
YouTube Kısıtlı Modu Deaktif Hale Getirme Rehberi
TikTok Üzerinde Yaş Değişikliğinde Bulunma Yöntemi
Discord Netflix Botu Kullanma Rehberi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)