Moto X30 Pro Telefonunun Tanıtılmadan Satışa Sunulması Bekleniyor

Fahri Gün 05 Ağu 2022 Mobil 339  0

Gelen haberler Motorola’nın Moto X30 Pro isimli akıllı telefonunun etkinliğinin açıklanmayan bir neden dolayısıyla iptal edildiği ve telefonun yakın zamanda tanıtılmadan piyasaya sürüleceği yönünde. İşte habere ilişkin tüm ayrıntılar…

Teknoloji şirketlerinden Motorola 2 Ağustos günü Motorola’nın X30Pro modelini ve aynı zamanda Moto Razr 2022 modelini duyurmayı planlamaktaydı. Ancak etkinliğe saatler kala etkinliğin iptal edildiği açıklaması yapılmıştı. Aynı zamanda Motorola ve Lenovo cephesinden etkinliğin neden iptal edildiğine dair de bir gerekçe paylaşılmaması da dikkat çekmişti.

Gelen son haberler Motorola’nın Moto X30 Pro telefonunun tanıtılmadan satışa sunulabileceği yönünde olup, hatta tarih de belirlenmiş durumda. Telefonun 11 Ağustos günü piyasaya sürülmesi bekleniyor. Telefon şu an Çin’in en büyük parekendecesi konumunda olan JD.com üzerinde de listelenmiş durumda. Fiyatı henüz belirsiz durumda olan telefonun 11 Ağustos günü Razr 2022 modeliyle beraber piyasaya sürülmesi bekleniyor. Razr 2022 cihazının Motorola şirketinin yeni nesil katlanabilir akıllı telefonu olduğunu ve şirketin ondan da büyük beklentilerinin bulunduğunu belirtelim.

Moto X30 Pro’da bulunması muhtemel teknik özellikler:

Gelen haberler cihazda Snapdragon 8+ Gen 1 4 nm yonga setinin bulunduğu yönünde. Ekran olarak 6.67 inç büyüklüğe sahip olan Full HD+ çözünürlüklü ekranı bulunan modelde 144 Hz tarama hızı bulunuyor. Ürünün ekranının kavisli bir yapısı bulunmakta ve cihazın kamera tarafında Samsung ISOCELL HP1 sensörlü 200MP arka kameraya sahip olduğunu, ona 50 MP ultra geniş kamera ile iki adet 12 MP telefoto kamerasının eşlik ettiğini belirtelim. Cihazın ön kısmında ise 60 Megapiksellik ön kamera mevcut. Ekran içinde parmak izi sensörüne sahip olan akıllı telefonun ağırlığı 195 Gram olup, cihazın 5G bağlantı desteği de yer almakta ve böylece ileriye dönük akıllı telefon modellerinden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Etiketler: , ,
Android Telefondan Outlook Aracılığıyla Fotoğraf Gönderme Rehberi
WhatsApp Sohbet Kilitleme Rehberi
Hoparlör Temizliği Yapma Rehberi
iPhone Ekran Mesafesi Özelliğinin Aktifleştirilmesi Rehberi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)