Monster Abra A7 İncelemesi

NETHANESİ 29 May 2017 Bilgisayar 815  0

MONSTER ABRA OPTİMAL PERFORMANS VAAD EDİYOR

Baş döndüren hıza sahip 4. nesil olan Intel Core İ7 işlemci ve güçlü NVIDIA GeForce GTX 860M serisi Maxwell GPU ile donatılan ince ve şık ABRA A7 serisi oyun notebookları ile oyuna bir adım önde başlanıyor. Oyun performansınızı NVIDIA GPU Boost 2.0 ile katlarken nefes kesen görsellerle bu gücü sonuna kadar hissedebilirsiniz. Optimus nedeniyle oyun oynamadığınız zamanlarda NVIDIA GPU ve düşük güç tüketimli dahili grafik yongası arasında akıllı geçiş yapmanızı mümkü kılar. Optimus, GPU Boost ve MaxweH’in güçlü birlikteliği ile sistem verimliliğini maksimum seviyeye çıkarılabilmekte  ve monster abra oyun bilgisayarı ile sisteminizin size her an otomatik olarak optimal performans sağlamasını keyifle izleyeblirsiniz.

SÜPER RAID İLE SINIRSIZ HIZI DUYUMSAYACAKSINIZ

Uç noktada oyuncular için uç noktada depolama! Monster abra a7 v6.5 inceleme sonucu gösterdi ki Monster’ın özel Süper RAID teknolojisi, 2 adet 6GB/S 2.5” SSD diski RAID 0 modunda bir araya getirerek mümkün olan en hızlı yükleme süreleri ne sahip olmak için 900 MB/sn üzerinde bir okuma hızı sunar… 3 kat daha hızlı ve 3 kat daha iyi oyun oynayacaksınız. Diğerleri yükleme ekranını beklerken siz kendinizi oyunun tam ortasında bulacaksınız.

MATRIX MULTI-DISPLAY ÇOKLU EKRAN ÖZELLİKLERİ

Matrix Display ile oyun alanınızı muhteşem bir multimedya merkezine dönüştürün. Notebook bilgisayarınızdaki  ekran dahil olmak üzere  2 bağımsız ekranla çoklu görevler konusunda gerçek bir profesyonel gibi hareket edin ve aynı anda hem iş yapablin hem film izleyebilin, hem de oyun oynayabilin.

Akıllı, sessiz ve son derece verimli tek fanlı bir soğutma çözümü sayesinde oyunun en hararetli anında bile tek damla ter dökmeyeceksiniz.
FN+1 tuş kombinasyonuyla devreye girmekte olan soğutma özelliği, ortalama ısıyı ortak heatpipe teknolojisi ile  8°C düşürürken pil ömrünü de koruyarak oyun deneyiminizi uzatır.

 

3x DDR3 BELLEK KAPASİTESİ DAHA NE OLSUN

3 Adet bellek yuvası desteği ile daha fazla sistem belleği ve çoklu görev performansının keyfini çıkarın. 24GB ’a kadar arttırılabilen DDR3 1600MHz. Hızınıza ait bellekler sayesinde sisteminizdeki multimedya uygulamaları, 3D modelleme uygulamalarının ve oyunlardaki üst düzey olan bellek bant genişliği elde eder.

2 ADET SABİT DİSK İLE RAİD DESTEĞİ

2 adet 2.5″ disk desteği ile 2TB ’a kadar inanılmaz bir veri depolama imkanı sunar. Depolama amaçlı normal bir sabit disk sürücüsü ile SSD diski birleştirir, hız ve depolama kombinasyonu sağlar ya da iki adet SSD sürücüyü eş zamanlı RAID kombinasyonları ile çalıştırarak inanılmaz erişim hızları sağlar.

Monster Abra A7 fiyat olarak da bunca özelliğe rağmen oldukça ekonomik 3299 liradan başlayan fiyatlar ile bu bilgisayara sahip olabilirsiniz.

Etiketler: , , ,
Oyuncu Bilgisayarında Mutlaka Bulunması Gereken Programlar!
Daha Fazla Hertz Oranına Gerçekten İhtiyacınız Var Mı?
Yeni NVIDIA Ekran Kartları Ne Gibi Farklılıklar Sunacak?
Acer Predator X34 İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)