Middle Earth Shadow of War iOS Platformuna Yayınlandı

ibrahim KIZILIRMAK 10 Tem 2017 Oyun 664  0

WB Games tarafından yayınlanacak olan yeni oyun Middle Earth Shadow of War için artık geri sayım başladı. Kısa süre sonra gelmesi beklenen yeni oyunun tüm platformlar için yayınlanacağı ve Middle Earth Shadow serisinin devamı olacağı da belirtilmişti. Yeni oyun merakla beklenirken, henüz bilgisayar ve konsol versiyonu gelmeden oyunun mobil versiyonu geldi. Doğrudan WB Games tarafından yapılan açıklamayla beraber oyun mobil platformlara da yayınlandığı açıklandı. Şimdilik sadece iOS için yayınlanan Middle Earth Shadow of War oyununun Android sürümlerinin gelmesinin ise zor olduğu belirtildi.

Middle Earth Shadow of War Tüm Detaylar

Sadece iOS için yayınlanan Middle Earth Shadow of War oyununun, sadece mobile yönelik bir oynanışı olduğu da açıklandı. Oyunun hemen hemen her nesnesi ve oyun içerisinde kullanılan hemen hemen her detay mobil için tasarlanmış gibi gözüküyor. Genel olarak Middle Earth Shadow of War hikayesinin konu edindiği oyunda, kullanıcılar Ork düşmanlarını yenerek kahramanlarının görevi tamamlamasını sağlamaya çalışıyor. Tabi ki bu kez kahramanımız yalnız değil. Bir takım olarak oynayabildiğiniz oyunda, kahramanlarınız takımlarında yer karakterlerle ilerliyor. Tüm bu karakterler ise oyun içerisinde yer olan, görevlerde karşımıza çıkan ana karakterler.

Middle Earth Shadow of War

Kısacası oynanış bakımından farklılıklar olsa da Middle Earth Shadow of War mobil versiyonunda oyunda yer alan karakterleri görebiliyoruz. Şimdiden ilgi ile takip edilen iOS sürümünün yayınlanmasının ardından kullanıcılar, oyunu nasıl oynayacakları konusunda da merakla beklemeye başladı. Bu noktada hemen belirtelim Middle Earth Shadow of War iOS oyunu şu an için Filipinler’de yayınlandı ve oyunun denemeleri devam ediyor. iOS platformunda bir sorun olmayacak olursa yapımın birkaç ay içerisinde tüm ülkeler içinde yayınlanması bekleniyor.

Android işletim sistemi için aynı şeyi söylemek mümkün değil. Android işletim sistemi için oyunun yayınlanmayacağı, sadece iOS özel sürümün olacağı konuşuluyor. Tabi ki yine de bu konuda WB Games tarafından kesin yayınlanmayacak açıklaması gelmedi. Bunun için bir süre daha beklemek gerekli.

Arkadaşlarınızla Beraber Oynayabileceğiniz 10 Mobil Oyun
Birbirinden Güzel 5 Uzay Temalı Video Oyunu
Steam Platformunda 2020’nin En İyi Oyunları Açıklandı
Steam 2020 En Çok Satan Video Oyunları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)