Middle-earth Shadow of War

Middle-earth Shadow of War Android Oyunu Yayınlandı

ibrahim KIZILIRMAK 29 Tem 2017 Oyun 549  0

Yüzüklerin Efendisi serisinin oyun dünyasına aktarılması adına birçok yapım hazırlandığını görmüştük. Birçok yapımın bu konuda denemelerle gündeme geldiğini görmüştük. Fakat tüm bu yapımlar içerisinde belli strateji oyunları dışında, aynı temaya sahip olup Yüzüklerin Efendisi ruhunu yansıtan en başarılı oyun Middle-earth Shadow serisi olmuştu. Yayınlanan ilk oyunuyla beraber tam olarak içine girmiyor olsa da hikayeyi yansıtıyor olan yapım oyuncularında beğenisi toplamış ve kullanıcıların epey bir ilgisini çekmişti. Oldukça başarılı görülen yapımlardan biri olan oyunun kısa süre sonra ise yeni serinin de tanıtılması bekleniyor. E3 2017 fuarında karşımıza çıkan Middle-earth Shadow of War oyunun çıkış yapmasına belli bir süre kalmış olsa da oyunun mobil versiyonlar için yayınlanmaya başladığını belirtelim.

Middle-earth Shadow of War Mobil Yayında

Daha önce iOS işletim sisteminde yayınlanan yeni oyunun, mobil versiyonda bir hayli farklılık ortaya çıkardığını söylemek gerekiyor. Middle-earth Shadow of War serisi olarak karşımıza çıkan ve iOS platformunda ücretsiz olarak indirilmeye açılan oyunun şimdiyse merakla beklenen Android sürümü yayına girdi. Middle-earth Shadow of War Android sürümünün yayınlanmasından sonra yapımın özellikleri de merak konusu oldu.

Middle-earth Shadow of War

Hemen belirtelim konsollar ve bilgisayar platformları için çıkış yapacak olan yeni serinin, mobil versiyonla pek bir alakası olmayacak. Yani oyunun birebir Middle-earth Shadow of War yapısında olacağını düşünmeyin. Bazı detaylara ve genel oynanış yapısına yer verilmeyecek. Bunun yerine oyunun mobile dönüştürülmüş yapısıyla karşı karşıya kalacağımızı söylemek yanlış olmaz.

Kullanıcılar mobil oyun yapısıyla beraber belli sınırlamalar ölçüsünde yine kahramanlarımızla goblinleri avlamaya çalışacak. Asıl oyunda yer alacak olan karakterlere de yer veren yapımın, Warner Bros kaleminden çıkması da büyük bir artı olarak gösterilebilir. Yeni oyundan önce serinin hayranları için memnun edici bir hikaye sunan mobil oyunu Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirmeniz de mümkün.

Farklı Tarzıyla Dikkat Çeken Superliminal Çok Yakında Çıkıyor
DiRT Rally 2.0 Konsollara Özel Deneme Sürümü Yayınlandı
Origin Uygulamasında İki Faktörlü Kimlik Doğrulamayı Aktif Etme Yöntemi
Watch Dogs: Legion Ertelenme Sebebi Belli Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)