Mi Note 10 Artık Türkiye’de!

Fahri Gün 09 Ara 2019 Mobil 442  0

Xiaomi’nin heyecanla beklenen telefonu Mi Note 10 , en sonunda ülkemizde de satışa çıkarıldı.

Eskiden Çin menşeine sahip akıllı telefon üreticilerine tereddütle bakılırken günümüzde Çin menşeine sahip bazı akıllı telefon şirketleri kalitelerini ispatladı. Xiaomi de kuşkusuz ki bunlardan biri.Ardı ardına yeni akıllı telefon modelleriyle gelen Xiaomi, ülkemizde de giderek büyüyen bir hacme sahip. Genç nüfusa sahip ülkemizi önemseyen Xiaomi, bu doğrultuda pek çok akıllı telefonunu Türkiye pazarına dahil etmeyi ihmal etmiyor.

4.999 TL

Xiaomi’nin Mi Note 10 akıllı telefonu ülkemiz pazarında kendisini gösterdi. Cihaz henüz büyük bir e-ticaret kanalında satışa sunulmasına rağmen resmi olarak Aralık ayı sonunda piyasaya sürülecek. Ancak şu an 128 GB modelini 4.999 TL’den ithalatçı garantili olarak satın alabilmeniz mümkün. Xiaomi Türkiye resmi garantili fiyatının da çok yakında duyurulmasını bekliyoruz. Yine de sabırsız olan kullanıcılar ürünü artık satın alıp keyfini sürmeye başlayabilir.

Gönderim tarihi 10 Aralık – 26 Aralık Arası

Satın alan kullanıcılar için Mi Note 10 siparişi yapılacak ve ürünler sipariş tarihi ve illere göre 10 – 26 Aralık arasında kullanıcılara dağıtılacak.
Etiketler:
Instagram Sohbet Arka Planını Değiştirme Yöntemi
Threads Uygulamasında Video İndirme İşlemleri
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)