Mi Note 10 Artık Türkiye’de!

Fahri Gün 09 Ara 2019 Mobil 203  0

Xiaomi’nin heyecanla beklenen telefonu Mi Note 10 , en sonunda ülkemizde de satışa çıkarıldı.

Eskiden Çin menşeine sahip akıllı telefon üreticilerine tereddütle bakılırken günümüzde Çin menşeine sahip bazı akıllı telefon şirketleri kalitelerini ispatladı. Xiaomi de kuşkusuz ki bunlardan biri.Ardı ardına yeni akıllı telefon modelleriyle gelen Xiaomi, ülkemizde de giderek büyüyen bir hacme sahip. Genç nüfusa sahip ülkemizi önemseyen Xiaomi, bu doğrultuda pek çok akıllı telefonunu Türkiye pazarına dahil etmeyi ihmal etmiyor.

4.999 TL

Xiaomi’nin Mi Note 10 akıllı telefonu ülkemiz pazarında kendisini gösterdi. Cihaz henüz büyük bir e-ticaret kanalında satışa sunulmasına rağmen resmi olarak Aralık ayı sonunda piyasaya sürülecek. Ancak şu an 128 GB modelini 4.999 TL’den ithalatçı garantili olarak satın alabilmeniz mümkün. Xiaomi Türkiye resmi garantili fiyatının da çok yakında duyurulmasını bekliyoruz. Yine de sabırsız olan kullanıcılar ürünü artık satın alıp keyfini sürmeye başlayabilir.

Gönderim tarihi 10 Aralık – 26 Aralık Arası

Satın alan kullanıcılar için Mi Note 10 siparişi yapılacak ve ürünler sipariş tarihi ve illere göre 10 – 26 Aralık arasında kullanıcılara dağıtılacak.
Etiketler:
Realme V15 5G Modeli İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Galaxy A52 İncelemesi
Huawei P30 Pro Güncelleme Aldı
Telefonun Kamerasının Farklı Yeteneklerini de Sergileyen 5 Üretken Yazılım

Yorum Yapmayı Unutmayın :)