Mi Mix Fold 2 Katlanabilir Telefonunun Özellikleri Belirlendi !

Fahri Gün 20 May 2021 Mobil 206  0

Xiaomi markasının Mi Mix Fold 2 isimli katlanabilir akıllı telefonunun sahip olduğu ekran özellikleri belirlendi. İşte habere ilişkin detaylar…

Akıllı telefon dünyasında son zamanlarda katlanabilir telefon furyası yaşanmakta olup Mi Mix Fold 2 modeli de bu furyaya katılan akıllı telefon modellerinden biri olacak.

Yeni katlanabilir akıllı telefon modelinin ekran altı kamera ile gelmesi beklenmekte olup kamera konfigürasyonu hususunda ise 108 MP’lik ana sensör, 3 X sıvı lens ve ultra geniş sensöre sahip olması bekleniyor. Telefonla ilgili gelen raporlar cihazın hem dahili ehem de harici olarak 90 Hz veya 120 Hz yüksek yenileme oranını destekleyen ekrana sahip olduğunu gösteriyor.

Bir süredir katlanabilir akıllı telefonlar üzerinde yoğun bir çalışma yapan Xiaomi, birkaç ay öncesinde Mi Mix Fold modelini piyasaya sürmüştü. Şimdi de Fold 2 üzerinde çalışmakta olup, Mix Fold modelinde yapılan hatalar yapılmamaya çalışılıyor ve elbette Mix Fold modelinin üzerine bir şeyler daha eklenebilmesi amaçlanıyor.

Ekran altı kamera ile gelecek olan yeni akıllı telefonun piyasaya çıkış tarihi henüz bilinmemekte olup, bu hususta ilerleyen günlerde daha net gelişmeler yaşanması bekleniyor.

Etiketler: ,
Realme V15 5G Modeli İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Galaxy A52 İncelemesi
Huawei P30 Pro Güncelleme Aldı
Telefonun Kamerasının Farklı Yeteneklerini de Sergileyen 5 Üretken Yazılım

Yorum Yapmayı Unutmayın :)