Mi Mix Fold 2 Katlanabilir Telefonunun Özellikleri Belirlendi !

Fahri Gün 20 May 2021 Mobil 249  0

Xiaomi markasının Mi Mix Fold 2 isimli katlanabilir akıllı telefonunun sahip olduğu ekran özellikleri belirlendi. İşte habere ilişkin detaylar…

Akıllı telefon dünyasında son zamanlarda katlanabilir telefon furyası yaşanmakta olup Mi Mix Fold 2 modeli de bu furyaya katılan akıllı telefon modellerinden biri olacak.

Yeni katlanabilir akıllı telefon modelinin ekran altı kamera ile gelmesi beklenmekte olup kamera konfigürasyonu hususunda ise 108 MP’lik ana sensör, 3 X sıvı lens ve ultra geniş sensöre sahip olması bekleniyor. Telefonla ilgili gelen raporlar cihazın hem dahili ehem de harici olarak 90 Hz veya 120 Hz yüksek yenileme oranını destekleyen ekrana sahip olduğunu gösteriyor.

Bir süredir katlanabilir akıllı telefonlar üzerinde yoğun bir çalışma yapan Xiaomi, birkaç ay öncesinde Mi Mix Fold modelini piyasaya sürmüştü. Şimdi de Fold 2 üzerinde çalışmakta olup, Mix Fold modelinde yapılan hatalar yapılmamaya çalışılıyor ve elbette Mix Fold modelinin üzerine bir şeyler daha eklenebilmesi amaçlanıyor.

Ekran altı kamera ile gelecek olan yeni akıllı telefonun piyasaya çıkış tarihi henüz bilinmemekte olup, bu hususta ilerleyen günlerde daha net gelişmeler yaşanması bekleniyor.

Etiketler: ,
Oppo Reno 6 ve Reno 6 Pro Karşılaştırma
Oppo A11s Özellikleri Belirlendi
Realme 8s 5G ve 8i’nin Özellikleri Belli Oldu
Redmi Note 8 Pro ve Note 9 Pro Android 11 tabanlı MIUI 12.5 güncellemesi aldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)