Mi 9 Explorer Edition Modelinde Stok Sorunu Yaşanmaya Başladı

Fahri Gün 17 Mar 2019 Mobil 314  0

Atkıllı telefon kategorisinde son zamanlarda inanılmaz bir prestij yakalayan Xiaomi, son günlerde Mi 9 Explorer Edition modeli ile sıkça anıldı.

Xiaomi Explorer Edition akıllı telefonunun 15 Mart tarihinde bir kez daha satışa çıkarılması beklenmekteydi fakat stok sorunları nedeniyle satışların ertelendiği ortaya çıktı. Bu durum kullanıcıların canını sıkarken Xiaomi CEO’sundan konu ile ilgili bir açıklama yapıldı.

Lei Jun açıklamasında neler söyledi?

CEO Lei Jun yaptığı açıklamada Mi 9 ve Mi 9 SE akıllı telefonları için satış tarihinin 19 Mart olduğunu ifade etti. Xiaomi Mi 9 Explorer Edition akıllı telefonu ile ilgili ise doğrudan bir açıklama yapmaktan kaçınan CEO, böylece ardında soru işaretleri bıraktı. Şu an 19 Mart tarihinde Mi 9 ve Mi 9 SE akıllı telefonlarının satışa sunulacağını biliyoruz ancak Explorer Edition modelinin 19 Mart tarihinde dahi satılmaması gibi bir durum söz konusu. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?

Fiyatlar 536 Dolardan başlıyor

Şu an Mi 9 şeffaf versiyonun 536 Dolardan başlayan fiyat etiketlerine sahip olduğunun da altınıü çizelim. Fiyatlar 595 Dolara kadar çıkıyor.
Huawei P50 Pro 4G Teknik Özellikleri Belirlendi
Android Telefonlarda Önbellek Temizliği Yapmak
Xiaomi Mi Mix 4 Gizli Selfie Kamerası İle Gelecek
Galaxy A52 Güvenlik Güncellemesini Hızlıca Aldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)