Mi 5S Plus Akıllı Telefonuyla İlgili Önemli Gelişme!

Fahri Gün 30 Kas 2018 Mobil 181  1

Xiaomi, Mi 5S Plus akıllı telefonu ile ilgili önemli bir güncellemeye yer verdi. 1 GB’tan fazla boyuta sahip olan güncelleme, telefona pek çok özellik ekleyen büyük çaplı bir yazılım güncellemesi olarak dikkat çekiyor. 

Günümüzün en popüler telefon üreticilerinden biri haline gelen Xiaomi, Mi serisindeki iddiasını sürdürüyor. Xiaomi bundan iki yıl kadar önce Mi 5S Plus akıllı telefonunu satışa sunmuştu. Bu telefon çift kamerası ve diğer özellikleriyle öne çıkmış, kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarmıştı.

Xiaomi Mi 5S akıllı telefonuna sahip olanlar bir süredir büyük bir güncelleme gelmesini bekliyordu. Bu güncelleme MIUI 10 arayüzünün global kararlı sürüm güncellemesiydi. Xiaomi, 1.4 GB gibi devasa bir boyuta sahip olan söz konusu güncellemeyi resmen yayınladı. OTA üzerinden aşamalı olarak paylaşılan güncelleme, telefonun  ön kamera portre modu özelliğine kavuşmasını sağlıyor. Yeni ses menüsü de kullanıcıya sunulan özellikler arasında yer alıyor.

Kararlı MIUI 10 güncellemesi şu an yalnızca Çin’de aktif olmuş durumda. Çok kısa bir süre zarfı içerisinde global alanda aktif olacağını tahmin ediyoruz.  Telefon ülkemizde ise paralel ithalat yoluyla satışa çıkarılmıştı.

Etiketler: ,
Honor 7S Akıllı Telefonu A101’e Geliyor
Nubia Z20 İçin Geri Sayım Başladı
Xiaomi Mi A2 Modeline Yeni Bir Güncelleme Sunuldu
Huawei, Apple ve Samsung Arasındaki Savaş Nasıl Gidiyor? İşte Son Veriler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)