Metal Gear Survive İçin İşinizi Kolaylaştıracak İki Yeni Mod Çıktı

Fahri Gün 09 Mar 2018 Oyun 259  0

Eleştirilerin hedefi olan Metal Gear Survive, özellikle oyun hataları ile dikkat çekmişti. Şimdi oyunu daha çekilebilir bir hale getirecek önemli modlar paylaşıldı.

İki yeni modun ismi Disable Radio Warnings ve Minimap… Aralarından Disable Radio Warrnings modu genel  olarak radyo uyarılarını engelliyor. Mod Rubim tarafından yapıldı ve NexusMods platformundan indirilebiliyor. Öte yandan Minimap modu da yine Rubim tarafından yapıldı ve yine NexusMods platformundan edinilebiliyor. Minimap modu mini haritayı aktif etmenize yarıyor.

Bu modlar oyun için geliştirilen ilk indirilebilir içerikler olup, oynanışı daha kolay bir hale getirdiği için oyundan daha çok zevk almanızı sağlıyor. Sisle kaplı alanlarda oyun içerisinde yer alan mini haritanın ortadan kaybolması sorunu Minimap modu ile giderilirken, Disablo Radio Warnings rahatsız edici radyo uyarılarının önüne geçiyor.

KONAMI bu oyun nedeniyle çok eleştirilmişti

Metal Gear Survive henüz çok yeni bir oyun. 20 Şubat 2018’de çıktı yani daha bir ayını bile doldurmadı. Fakat bu kadar kısa bir süre içerisinde çok fazla eleştiri aldı. Çünkü oyunun fiyatı hem yüksek hem de mikro ödeme sistemi bulunuyor. Aynı zamanda Fox Engine ile geliştirildi ve grafik olarak günümüz teknolojinin çok gerisinde. Bu gibi sebeplerden KONAMI, Metal Gear Survive serüveninden başarısız ayrılacakmış gibi gözüküyor. Yine de önümüzdeki süreçte sürpriz yaşanabilir.

Dishonored 2 Hakkında Önemli Denuvo Gelişmesi!
Warframe Nintendo Switch Platformunda Milyonlarca Kişiye Ulaştı!
Hellblade Efsanesinin Yeni Bir Sürümü Konsollar İçin Çıkışını Gerçekleştirdi
Old Man’s Journey Neredeyse Bedava Oldu!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)