Messenger’da Sohbet Baloncuklarını İptal Etme

Fahri Gün 04 Eyl 2019 İnternet 261  0

Facebook Messenger’da sohbet baloncuklarını kullanmak istemiyorsanız bahsedeceğimiz yöntemleri kullanarak kapatabilirsiniz. Yeni içeriğimizde bunun nasıl yapılacağından bahsediyoruz.


Günümüzde en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olan Facebook Messenger’da bilindiği üzere sohbet baloncukları kullanılıyor. Kullanıcılar isterlerse sohbet baloncuklarını kapatabiliyorlar.

İşleme başlayalım:

İlk etapta Messenger uygulamasını açıp sol üst köşede bulunan profil fotoğrafının üzerine dokunun ve Sohbet Balonları yazısı gelene dek ekranı aşağıya kadar kaydırın. Sonrasında Sohbet Balonları yazısının altındaki butonun üzerine dokunup sohbet baloncukları kısmını de-aktif hale getirin. Bundan sonra telefonunuza yeni bir mesaj geldiği zaman bildirim sohbet baloncuğu olarak çıkmayacaktır.

Messenger’dan kaçış yok


Messenger, eskiden Facebook’a entegre olarak kullanılıyordu. Daha sonra mobil cihazlardan mesajlaşma fonksiyonu kullanılamamaya başladı çünkü Facebook’a girip mesajlaşma bölümüne geçmek isteyen kişilere Messenger uyarısı çıkmaya başladı. Günümüzde Facebook mesajlaşma fonksiyonunu kullanmak isteyen kullanıcıların telefonlarına ayriyeten Facebook Messenger uygulamasını yüklemesi gerekiyor.
Etiketler: ,
Chrome Dosya İndirme Hatasını Giderme Yöntemi
İnternet Tarayıcısına Bulaşan Virüsleri Temizleme Yöntemi
YouTube İzleme ve Arama Geçmişini Temizleme Yöntemi
Instagram’da Yorum Sınırlama Yöntemleri

Yorum Yapmayı Unutmayın :)