Merakla Beklenen The Outsiders Çıkışını Gerçekleştirdi

Fahri Gün 20 Haz 2018 Oyun 259  0

Farklı yapısı ile oyun dünyasına yeni bir heyecan getirecek olan The Outsiders, çıkışını bugün resmen gerçekleştirdi. Oyun senaryosu, oynanışı ile beğeni kazanacak gibi gözüküyor.

Genellikle oyun ve filmlerde dünyayı istila eden uzaylıları konu edinmişizdir. Peki gezegeninizi insanlardan savunmaya çalışan bir uzaylı olsaydınız nasıl olurdu? İşte The Outsiders size bunu gösteriyor. Oyunda bir uzaylısınız ve gezegeninize dünyalılar yani insanlar ayak basıyor. İnsanlar sizin gezegeninizi istila ediyor ve yıllardır devam eden huzurunuzu kaçırıyor. Bu sebeple gezegeninizi insanlardan korumak adına savaş başlatıyor, büyük mücadelelerin içerisine giriyorsunuz.

The Outsiders bağımsız geliştirici Daisu Games tarafından geliştirildi ve yayınlandı. Artık resmen çıkışını gerçekleştiren The Outsiders, aksiyon kategorisindeki farklı hikayeli oyunlardan biri olacak. Oyunun satışa sunulduğu fiyat ise 2.54 Euro. Ülkemizdeki Steam platformunda ise 6.20 TL üzerinden satılmakta. Hatta şu an yapılan ufak bir indirim sayesinde daha da düşük bir fiyattan satın alabilmeniz mümkün. Yani çok uygun bir fiyata alabileceğiniz bir oyun olduğunu söyleyebiliriz.

The Outsiders Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: 2 GHz ve üzeri hıza sahip çift çekirdekli herhangi bir CPU
  • Grafik Kartı: 1 GB vRAM’e sahip herhangi bir GPU
  • RAM: 4 GB
  • Depolama Alanı: 1 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7
Etiketler: , ,
Sniper Ghost Warrior 3’e Dair Büyük Bir Kampanya Başladı
The Crew 2 Büyük Bir İndirim Aldı
Chernobylite İncelemesi
Luigi’s Mansion 3 Detaylı İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)