Meizu Pro 7

Meizu Pro 7 Tanıtım Tarihi için Resmi Açıklama!

ibrahim KIZILIRMAK 18 Tem 2017 Mobil 593  0

Daha çok uygun fiyatlı modelleriyle adından sıkça söz ettiren teknoloji devi Meizu, düşük fiyat odaklı akıllı telefonlarıyla öne çıkmaya başladı. Sadece düşük fiyatlı akıllı telefon modelleri değil bunun yanında amiral gemisi serileriyle de öne çıkmaya başlayan Meizu’nin, amiral gemileri için yeni modelleri olacak olan Meizu Pro 7 modeli de çıkış yapmaya hazırlanıyor.

Diğer serilerden farklı olarak birçok teknolojiye sahip olması beklenen Meizu Pro 7 akıllı telefonlarının, arka kapat üzerinde yer alacak ikinci bir ekranlarının olacağının açıklanması bile yeni modellerin çok daha merakla beklenmesine neden oldu. Bambaşka bir kullanıma sahip olacak olan yeni seri akıllı telefonların nasıl detaylara sahip olduğuna bakalım. Ardından açıklanan resmi tanıtım tarihi hakkında bilgiler vereceğiz.

Meizu Pro 7 ilk Özellikler

Ön kısımda 5.2 inç ekran kullanımı yapılacağı baştan beri konuşulan Meizu Pro 7 akıllı telefonlarının arka kısmındaysa henüz boyutunu net olarak bilemediğimiz ikinci bir ekran yer alacak. Ana ekranın çözünürlük Full HD olacakken, arka kısımda kullanılacak ikinci ekranın çözünürlüğü bilinmiyor. E-Ink ekran sistemine sahip olacak olan arka ekranın çözünürlük değeri de şu an için bilinmiyor.

Meizu Pro 7

Tüm bunların dışında teknik özellikler bölümüne gelecek olursak yüksek bir RAM seviyesi ve başarılı bir işlemci serisini görüyoruz. 10 çekirdekli MediaTek Helio X30 modeli işlemci sınıfına sahip olacak olan Meizu Pro 7’nin, RAM bellek miktarı ise 6 GB olarak düşünülüyor. Tabi ki bu seri için henüz tüm bu teknik özellikler doğrulanmış değil. Son seri Android işletim sistemi ve çift arka kamera gibi detaylarıyla öne çıkacak olan akıllı telefonların, geri kalan detayları ve Meizu Pro 7 Plus modellerinin tanıtımla beraber ortaya çıkacağı belirtiliyor.

Tanıtım konusunda ise yeni modellerin Temmuz ayı sonunda tanıtılacağı açıklandı. Meizu tarafından yapılan açıklamayla beraber yeni modellerin 26 Temmuz tarihinde tanıtılacağı açıklandı. Çıkış tarihi, fiyat, geri kalan teknik detaylar ve daha birçok konunun Temmuz sonu yapılacak tanıtımla beraber ortaya çıktığını göreceğiz.

BiP Hakkında Bilgiler
OnePlus 8 Serisi İçin Yeni Bir Güncelleme Çıktı
WhatsApp’a Alternatif Arayanların Kullanabileceği Mesajlaşma Uygulamaları
Realme Race Telefonunun Bazı Özellikleri Belli Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)