Meizu Pro 7 için Yeni Görseller Paylaşıldı

ibrahim KIZILIRMAK 30 Haz 2017 Mobil 528  0

Apple ve Samsung’un amiral gemisi serleri bir bir piyasaya çıkarken bir yandan da diğer markaların amiral gemisi serileri piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Bu noktada merakla beklenen markalardan birisi de Meizu. Yeni amiral gemisi serisi Meizu Pro 7 modeliyle beraber kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanan markanın yeni telefonlarıyla ilgili gelen detaylar ise telefonların ne kadar iddialı olacağını ortaya koymakta.

Bu noktada ilk olarak yeni seri akıllı telefonların nasıl özelliklere sahip olacağına ilişkin yeni bilgiler paylaşılmıştı. Amiral gemisi modeli olduğunu kanıtlayacak özelliklere sahip olması beklenen Meizu Pro 7 akıllı telefonlarının şimdi ise tasarımlarını ortaya çıkaran yeni görseller paylaşılmaya başlandı.

Meizu Pro 7 Tasarımı Nasıl Olacak?

İlk olarak yeni seri akıllı telefonların çift ekranlı modeller olacağını biliyoruz. Tasarım kısmında da ilk konuşulan özellik de çift ekran olmuştu. Arka kısımda bulunacak olan ikinci bir ekranla fark yaratacak olan Meizu Pro 7 akıllı telefonlarının belli aralıklarla yeni görsellerinin paylaşıldığı belirtiliyor. Daha önce telefonların canlı görsellerinin yayınlandığını görmüştük. Şimdi ise yeni serinin tasarımını ortaya koyan görseller paylaşıldı.

Meizu Pro 7

Meizu Pro 7 için paylaşılan yeni görsellerde arka kısımda yer alan ikinci ekran net bir şekilde görülüyor. Yine arka kısımda ikinci ekranın hemen üzerinde çift kamera kullanımı yapıldığı da dikkat çekiyor. Paylaşılan görsellere bakacak olursak, ön kısımda ise çok daha geniş bir ekran kullanımı yapıldığı görülüyor. Hem fiziksel bir Home tuşu kullanımı yapıldığı görülen telefonun hem de 3.5 mm jak girişi bulunduğu dikkat çekiyor.

Şimdiden ilgi odağı olan Meizu Pro 7 akıllı telefonlarının yeni görselleri de beklenen tasarımları desteklemiş oldu. Yine ikinci ekranı konusunda doğrulamaların yer aldığı görsellerden sonra, telefonların tanıtımı içinde çok kısa bir süre kaldığı da ortaya çıkmış oldu. Net çıkış tarihi hala belli olmasa da artık telefonun çıkış tarihinin yaklaştığını söylemek yanlış olmaz. Söz konusu akıllı telefonların daha ne gibi teknik özelliklere sahip olacağı konusunda ise yakın zamanda bilgilerin ortaya çıkmaya başlayacağı konuşuluyor.

Şimdiden 2020’nin Enlerine Giren Telefon : OnePlus 8 Pro
Huawei Mate 40 Telefonu Ses Sistemiyle İddialı Geliyor
Nokia 2 , 3 Serisine Hard Reset Atma Yöntemi
Galaxy J6 Plus Telefonunda Ekran Görüntüsü Alma Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)