Mate 20 Lite Fiyatındaki Düşüş Tüm Hızıyla Sürüyor

Fahri Gün 16 Kas 2018 Mobil 604  0

Huawei Mate 20 Lite akıllı telefonu ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Telefonun fiyatı büyük bir süratla düşmeye devam ederken bu durum teknoloji severlerin yüzünü güldürüyor.

Huawei şirketi akıllı telefon kategorisinde uygun fiyatlı modelleriyle bilinirken Mate 20 Lite telefonunun fahiş fiyatı kafaları karıştırmıştı.

Mate 20 Lite akıllı telefonu Eylül ayının başında neredeyse 4.000 TL’den satılan bir akıllı telefondu. Ancak artık fiyatında ciddi bir indirim söz konusu olduğunu söyleyebiliriz. Mate 20 Lite telefonunun fiyatı kademeli olarak ve aslında bir yandan da ani bir şekilde düştü. Örneğin telefon 3.899 TL fiyat etiketindeyken birden 3.500 TL seviyesine geriledi. Ardından kısa bir süre sonra da 3000 TL’nin altına düştü.

Mate 20 Lite modeli şimdi ise Hepsiburada üzerinde 2.699 TL’den listelendi. Bu fiyatın Türkiye Huawei garantili model için söz konusu olduğunu belirtelim. Böylece kullanıcılar şu an Mate 20 Lite telefonuna 2.699 TL ödeyerek Türkiye garantili bir şekilde sahip olabilir. Eylül ayı ile karşılaştırdığımız zaman 1000 TL’nin üzerinde bir fark olduğunu görmekteyiz. Bu da kullanıcı için sevindirici bir hadise.

Telefon gerçekleştirilen indirimle birlikte daha rekabetçi bir hale gelmiş oldu. Bu vaziyet Mate 20 Lite satışlarına olumlu yönde etki edecek gibi gözüküyor.

Etiketler:
Moto X30 Pro Telefonunun Tanıtılmadan Satışa Sunulması Bekleniyor
Hava Durumu Alanında En Başarılı Uygulamalar
Vivo V25e Teknik Özellikleri Belli Oldu
Asgari Ücretle Alınabilecek Giriş Segment Telefonlar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)