Marvel Karakterlerinin Bulunduğu 5 Mobil Oyun

Fahri Gün 18 Kas 2020 Oyun 405  0

Marvel evrenindeki karakterlerin oldukça sevildiğini biliyoruz. Mobil platformda da Marvel karakterlerinin bulunduğu pek çok video oyunu bulunuyor. Sizler için o oyunları derledik.


Marvel karakterleri bu zamana kadar beyaz perdede , çizgi filmlerde ve romanlarda karşımıza çıktı. Aynı zamanda Marvel karakterlerinin bulunduğu oyunlar da bulunuyor. Mobil platformda da oynayabileceğiniz Marvel karakterlerinin bulunduğu oyunlar yer alıyor. Bu yazımızda söz konusu oyunlardan beşini sizlerle paylaşıyoruz.


Marvel Future Fight


Aksiyon ve RPG türüne sahip olan Marvel Future Fight video oyunu 86 MB dosya boyutuna sahiptir. Oyunda Marvel evreninde yer almakta olan süper kahramanları ana karakteriniz olarak yöneterek çeşitli güçlerdeki düşmanları yok edebilirsiniz.


Marvel Şampiyonlar Ülkesi


Bu oyunda kendi süper kahramanızla takımlarınızı kurabilir ve gerçek zamanlı bir şekilde rakiplerinizle ve botlarla mücadele edebilirsiniz. Ancak henüz beta sürecinde olduğunu belirtmek gerekiyor. Bu bağlamda tam anlamıyla hatasız bir deneyim bekliyorsanız Marvel Şampiyonlar Ülkesi oyununu şimdilik bekletebilirsiniz.


Marvel Strike Force


Sıra tabanlı bir Marvel RPG oyunu olup 126 MB dosya boyutu bulunmaktadır. Genel itibariyle sevilen bir RPG olan Marvel Strike Force içerisinde bir hikaye sistemi bulunuyor ve hikayede ilerledikçe yeni karakterleri açıyor, karakterleri güçlendirerek sıra tabanlı dövüşlerde yer veriyorsunuz.


Marvel Hero Tales


Daha çok çocuklara hitap eden eğitici bir oyun olan Marvel Hero Tales içerisinde Ms. Marvel, Captain Marvel gibi çok sayıda Marvel karakterini oynayabiliyorsunuz. Tek handikapı ise İngilizce olması çünkü eğitici bir oyun olduğu için Türkçe dil desteği olmaması çocukların oyunu biraz daha zor kavramasına ve oyunun eğitici işlevlerinin tam olarak yerine getirilememesine neden olacaktır.


LEGO Marvel Super Heroes


Macera, aksiyon ve RPG türlerine sahip olan LEGO Marvel Super Heroes dışarıdan 6.6 MB dosya boyutu olarak gözüksede indirdikten sonra uygulama içi ek 1.3 GB indirme yapmanız gerekiyor. Ücretli bir oyun olup 34,99 TL fiyat etiketiyle satılmakta. Hem konsollar hem PC platformu için çıkan oyun aynı zamanda iOS ve Android için de çıkmıştı. Böylece mobil cihazlarınızdan kolayca oynayabiliyorsunuz. Belirli bir hikaye sistemi bulunan oyunda kahramanlardan birini seçip görevleri yerine getiriyorsunuz.
Etiketler:
The Witcher 3 Oynamayan Kalmasın! Sadece 15 TL Oldu!
LoL Maç Geçmişi İzleme Yöntemi
Repack Tanımı Hakkında Bilgiler
Battlefield 1 İçin Büyük Çaplı Yeni İndirim !

Yorum Yapmayı Unutmayın :)