Logitech G430 Benzeri 3 Kulaklık Modeli

Fahri Gün 11 Ağu 2021 Genel 506  0

Bu yazımızda Logitech G430 modeline alternatif olarak tercih edilebilecek olan üç iddialı kulaklık modeline değiniyoruz. İşte detaylar… 

Logitech günümüzde oyuncu aksesuarlarıyla tanınan bir marka olup, klavyelerden Mouse cihazlarına kadar pek çok ürün piyasaya sürmektedir. Şirketin dikkat çektiği alanlardan birisi de kulaklıklar olup, G430 modeli bu hususta şirketin başarılı kulaklık modellerinden biri olarak bilinir. 

Sahip olduğu teknik özelliklerle oyunun bir parçası haline gelmenizi sağlayan oyuncu kulaklığı Logitech G430’u almak istemezseniz veya bir sebepten ötürü alamıyorsanız ona alternatif olabilecek pek çok kulaklık arasından da seçim yapabilirsiniz. Biz bu yazımızda bu hususta üç kulaklık modeline değineceğiz.  

HyperX Cloud 2 Kulaklık 

Oldukça popüler bir oyuncu kulaklığıdır. Hem tasarımı hem teknik özellikleriyle dikkat çekmektedir. Cihaz tıpkı G430 modeli gibi 7.1 Surround fonksiyonuna sahiptir. Kulaklıkta hafızalı köpük, pasif gürültü engelleme gibi önemli fonksiyonlarda bulunmaktadır. 

Cooler Master MH 650 

Yaklaşık 320 Gramlık ağırlığı bulunan kulaklık modelinin ergonomik bir tasarım yapısı bulunmaktadır.  Başarılı oyuncu aksesuarlarından biri olup, kullanırken yorulmayacağınız, size saatlerce iyi eşlik edebilecek ve yazım desteği olarak da sizi tatmin edebilecek bir kulaklıktır. 

Corsair Void Elite

Kaliteli oyuncu ekipmanları üreten Corsair markasının en fazla tercih edilen oyuncu kulaklığı olarak bilinen Void Elite, sahip olduğu 7.1 surround ses desteği, 20 – 30000 Hz arasında ses frekansı desteği ile dikkat çekmekte olup, kaliteli ve güçlü kulaklık arayanlar için tercih edilebilecek olan cihazlar arasında yer alıyor. 

PUBG Taarruz Tüfekleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler
YouTube Kısıtlı Modu Deaktif Hale Getirme Rehberi
TikTok Üzerinde Yaş Değişikliğinde Bulunma Yöntemi
Discord Netflix Botu Kullanma Rehberi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)