Logic Pro X’in Yeni Sürümü Önemli Ölçüde Zaman Tasarrufu Sağlıyor

Fahri Gün 28 Oca 2018 Teknoloji 316  0

Logic Pro X isimli Apple yazılımının yeni sürümü kullanıcılar için büyük bir zaman tasarrufu sağlıyor. Güncelleme sayesinde tempo otomatik olarak ayarlanabiliyor.

Popüler teknoloji şirketlerinden Apple, teknolojinin hemen hemen her kategorisinde olmaya çalışıyor. Müzisyenler için sunduğu Logic Pro X uygulaması ile ilgili çalışmalarını sürdüren Apple, uygulamayı her geçen gün daha iyi bir hale getiriyor.

Logic Pro X için yeni bir sürüm çıktı. Güncelleme ile beraber manuel tempo ayarlama işlemleri tarihe karışıyor. Böylece Logic Pro X kullanan bir müzisyen kayıt alırken çok daha az zaman harcayacak. Tempoyu belirleyen ana ses hareket ettirildiğinde tempo da otomatik olarak onunla birlikte hareket ediyor. Böylece temponun manuel olarak ayarlanmasına gerek kalmıyor. Akıllı tempo özelliği click track veya metronoma ihtiyaç duymuyor. Kayıt sırasında temponun haritası oluşturuluyor ve tempo diğer gelişmelere uyum sağlayacak vaziyette eş zamanlı şekilleniyor.

Uygulamanın fiyatı ise dudak uçuklatacak türden. Apple Logic Pro X uygulamasına sahip olabilmek için 900 TL ödemeniz gerekli. Fiyatından ve biraz karışık olmasından dolayı amatörlerin kullanabileceği türden bir uygulama değil.

Etiketler: ,
Neflix Kullanıcılarının İşine Yarayabilecek Özel Kodlar
Bir Kulaklık Nasıl Kolayca Temizlenir?
Facebook, ZeniMax ile VR Hususunda Uzlaşmaya Vardı
Play Store Uygulaması İçin Yeni Bir Güncelleme Paylaşıldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)