Logic Pro X’in Yeni Sürümü Önemli Ölçüde Zaman Tasarrufu Sağlıyor

Emre BEY 28 Oca 2018 Teknoloji 85  0

Logic Pro X isimli Apple yazılımının yeni sürümü kullanıcılar için büyük bir zaman tasarrufu sağlıyor. Güncelleme sayesinde tempo otomatik olarak ayarlanabiliyor.

Popüler teknoloji şirketlerinden Apple, teknolojinin hemen hemen her kategorisinde olmaya çalışıyor. Müzisyenler için sunduğu Logic Pro X uygulaması ile ilgili çalışmalarını sürdüren Apple, uygulamayı her geçen gün daha iyi bir hale getiriyor.

Logic Pro X için yeni bir sürüm çıktı. Güncelleme ile beraber manuel tempo ayarlama işlemleri tarihe karışıyor. Böylece Logic Pro X kullanan bir müzisyen kayıt alırken çok daha az zaman harcayacak. Tempoyu belirleyen ana ses hareket ettirildiğinde tempo da otomatik olarak onunla birlikte hareket ediyor. Böylece temponun manuel olarak ayarlanmasına gerek kalmıyor. Akıllı tempo özelliği click track veya metronoma ihtiyaç duymuyor. Kayıt sırasında temponun haritası oluşturuluyor ve tempo diğer gelişmelere uyum sağlayacak vaziyette eş zamanlı şekilleniyor.

Uygulamanın fiyatı ise dudak uçuklatacak türden. Apple Logic Pro X uygulamasına sahip olabilmek için 900 TL ödemeniz gerekli. Fiyatından ve biraz karışık olmasından dolayı amatörlerin kullanabileceği türden bir uygulama değil.

Etiketler:,
Apple, Yeni MacBook Ürünlerinde Klavye Konusunda Sürpriz Yapabilir
GM Otonom Teknoloji İçin Kesenin Ağzını Açıyor
LG’nin İddialı Yeni Akıllı Hoparlörleri Satışta
Horlama Sesine Karşı Özel Bir Kulaklık Geliştirildi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)