Little Nightmares Artık Sudan Ucuz!

Fahri Gün 11 Haz 2018 Oyun 293  0

Zaman zaman oyunlar için çok büyük indirimler gerçekleştiren Steam, bunlara bir yenisini daha ekliyor. Bu kez de Little Nighmares oyunu ile ilgili kaçırılmayacak bir fırsat başladı.

Steam’de yeni bir indirim daha gün yüzüne çıktı.  Sevilen oyunlardan Little Nightmares, bir süreliğine önemli bir indirim aldı. Normal fiyatı 31,00 TL olan oyun, yüzde 60 indirim alarak 12.40 TL’ye indi. Öte yandan oyun için çıkan tüm indirilebilir içerikleri de içerisinde barındıran Little Nightmares Complete Edition paketi de yüzde 50 indirim aldı. Normal fiyatı 49.00 TL olan paket, yüzde 50 indirimle 24.50 TL’ye indi. Eğer indirilebilir içerikleri de oynamak istiyorsanız Little Nightmares Complete Edition paketinin daha avantajlı olduğunu belirtelim.

Atmosferik korku oyunu olan Little Nightmares, yapı itibariyle iki boyutlu grafiklere sahip olmasına karşın atmosfer olarak gerçekten de etkilemeyi başarıyor. Oyun içerisinde çıkmazlardan kurtulmaya çalışırken bir yandan da hızlı hareket etmeniz gerekiyor. Steam üzerinde şu ana kadar çok olumlu yorumlar alan Little Nightmares, Steam’in popüler oyunları arasında yer alıyor. 28 Nisan 2017 tarihinde piyasaya sürülen oyun toplam 11 dil destekliyor. Bu diller arasında Türkçe maalesef yer almıyor. Satın almadan önce bunu göz önünde bulundurmanızı öneririz.

Etiketler: ,
Sniper Ghost Warrior 3’e Dair Büyük Bir Kampanya Başladı
The Crew 2 Büyük Bir İndirim Aldı
Chernobylite İncelemesi
Luigi’s Mansion 3 Detaylı İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)