LG V60 ThinQ Telefonunun Fiyatı Yarı Yarıya Düştü!

Fahri Gün 16 May 2020 Mobil 451  0

LG şirketinin önemli akıllı telefonlarından biri olan LG V60 ThinQ’nun fiyatında cazip bir indirim gerçekleştirildi. Telefonun fiyatı kısa bir süreliğine yarı yarıya düştü.

LG markası son zamanlarda ülkemizde akıllı telefon alanında bazı sıkıntılar yaşasada hala kuşkusuz ki popüler ve önemli markalardan biri.Amerika merkezli en ünlü GSM Operatörlerinden biri olan Verizon tarafından LG V60 ThinQ akıllı telefonuna özel olarak çok büyük bir indirim gerçekleştirildi. Böylece telefonun fiyatı neredeyse yarıya yarıya geriledi. Normal fiyatı 950 Dolar olan LG V60 ThinQ akıllı telefonu kısa süreliğine 550 Dolardan satılmaya başlandı.

Peşin fiyatına taksit imkanıyla satılıyor

Verizon, 550 Dolar fiyatı aynı zamanda 22,50 Dolar olmak üzere toplam 24 taksite bölerek taktir topladı. LG V60 ThinQ modeli henüz resmen ülkemizde satılmamakta ancak dileriz gelir ve Verizon’un yaptığı bu hamleye benzer hamle bizim operatörlerimizde de görürüz. Zor ama neden olmasın? Peki LG V60 ThinQ akıllı telefonu nasıl özelliklere sahipti? Dilerseniz hemen bir hatırlayalım:

LG V60 ThinQ Özellikleri

Telefonda 6.8 inç büyüklüğünde son derece büyük P-OLED ekran bulunuyor ve bu ekran 2460 x 1080p çözünürlük sunuyor. Sekiz çekirdekli Snapdragon 865 Yonga setinden güç almakta olan akıllı telefonda Adreno 650 GPU yer alıyor. Depolama alanı olarak 128 GB ve 256 GB olmak üzere iki farklı dahili depolama alanı seçeneği bulunan telefon 8 GB RAM ilie çalışıyor. Cihazda 64 Megapiksellik ana kamera + 13 MP süper geniş açılı f/1.9 diyaframlı kamera + Z kamera bulunuyor. Ön kısmında da 10 Megapiksellik f/1.9 diyafram açıklığında selfie kamerası yer almakta.
Instagram Sohbet Arka Planını Değiştirme Yöntemi
Threads Uygulamasında Video İndirme İşlemleri
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)