LG V30 Tasarımını Ortaya Koyan Yeni Kılıflar

ibrahim KIZILIRMAK 17 Tem 2017 Teknoloji 680  0

LG Q6 modellerinden sonra, markanın yeni seri amiral gemisi modeli merakla beklenmeye başladı. Sadece yeni bir akıllı telefon modeli olması değil bunun yanında markanın şimdiye kadarki en iyi amiral gemisi modeli olacağının da açıklanması LG V30 beklentilerinin artmasına neden oldu. Bu kadar merakla beklenmesiyle beraber gösterilen ilginin de her geçen gün biraz daha arttığı akıllı telefonun son olarak tanıtım tarihiyle ilgili olarak bazı bilgiler paylaşıldı. Doğrudan LG tarafından yapılan paylaşımla beraber, yeni amiral gemisi modellerin Berlin’de düzenlenecek olan IFA etkinliğinde yapılacağı da açıklanmıştı. Ağustos ayının son günü tanıtılması beklenen akıllı telefonların şimdiyse kılıfları paylaşıldı.

LG V30 Tasarımını Ortaya Koyacak Kılıflar

Daha önce Note 8 modelinin, iPhone 8 akıllı telefonlarının ve Meizu Pro 7 modellerinin kılıfları olduğu belirtilen kılıfların paylaşılmasıyla gündeme gelen Mobilfun, şimdiyse LG V30 akıllı telefonları için yeni kılıflar paylaştı. Doğrudan Mobilfun tarafından yapılan paylaşımla beraber son seri akıllı telefonların tanıtımı yapılmadan, telefonlara ait olduğu belirtilen kılıflar satışa çıkmış oldu. Kılıfla beraber ise beklenen tasarımı bir kez daha ortaya koyan tasarım detayları da görülmüş oldu. İlk olarak arka kısımda çift arka kamera için özel oluşturulmuş bir alanı işaret eden kılıfların, hemen alt bölümde ise parmak izi boşluğu olduğu görülüyor.

LG V30

Kılıflara bakacak olursak ön kısımda da sadece ekrandan oluşan bir telefon göreceğiz. En azından çok daha geniş bir ekran göreceğiz. Ekran gövde oranı çok daha yüksek olması beklenen akıllı telefonun, çift ekran teknolojisine ise yer verilmeyeceği görülüyor. İlk beklentilere göre 700 dolar gibi bir fiyatla satılması beklenen akıllı telefonların, bu kılıflarıysa 20 dolar gibi bir ücretle satışa çıkmış durumda. Yeni telefonların daha ne gibi detaylara sahip olacağıysa IFA 2017 etkinliğinde net olarak ortaya çıkmış olacak. Bakalım LG V30 beklendiği kadar iyi bir model olacak mı?

Signal Nedir? Signal Hakkında Bilinmesi Gerekenler
iOS’ta Gereksiz Dosyaları Temizleme Yöntemleri
250 TL Bütçeyle Alabileceğiniz Hoparlörler
Office Dosya Düzenlemeleri iOS Üzerinde de Ücretsiz Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)