LG V30

LG V30 Tanıtım Tarihi Netlik Kazanıyor

ibrahim KIZILIRMAK 13 Tem 2017 Teknoloji 593  0

LG’nin amiral gemisi akıllı telefonları olması beklenen LG V30 akıllı telefonları için geri sayım hızlandı. Çok kısa bir süre önce yayınlanan yeni seri akıllı telefonlar LG Q6 modellerinin tanıtılmasının hemen ardından şimdi ise teknoloji devinin yeni amiral gemisi modeli olan LG V30 akıllı telefonlarının tanıtımına gözler çevrildi.

Bu kez LG G6 serilerinden bile daha başarılı bir seri ortaya koyacağı düşünülen markanın LG V30 modellerinin tanıtımını ise ne zaman yapacağı konusunda yeni bilgiler gelmeye başladı. Tıpkı LG Q6 serilerinin tanıtımı öncesinde paylaşılan görsellere benzer bir görselle beraber ortaya çıkan yeni detaylara göre LG, IFA fuarını beklemekte.

LG V30 Ne Zaman Geliyor?

Yeni seri akıllı telefonların tanıtımını işaret eden görseller paylaşıldı. Paylaşılan görsellerde yeni bir telefon modelinin görüntüsü ve Berlin’de düzenlenecek IFA etkinliğini işaret eden detaylar dikkat çekiyor. Telefonun ekranında büyük bir V harfinin olması da LG V30 modelinin işaret edildiğinin göstergesi. Her ne kadar LG net olarak tarih belirtmemiş olsa da bu işaretlere baktığımızda yeni seri akıllı telefonların Berlin’de düzenlenecek IFA etkinliğinde 31 Ağustos tarihinde tanıtılacağını söyleyebiliriz.

LG V30

Akıllı telefon modellerinin nasıl özelliklere sahip olacağı konusunda ise en net bilgiler IFA etkinliğinde ortaya çıkacak. Buna karşın belli olan bazı detaylarda yok değil. Bir kere yeni seri akıllı telefonların Full Vision teknolojisini kesin olarak barındıracağı düşünülüyor. Markanın son dönemde tanıttığı tüm akıllı telefonlarda bu özelliğin bulunduğunu biliyoruz.

LG Q6 modellerinde bile tam ekran teknolojisinin kullanılmış olması, LG V30 modellerinde de kesin olarak bu teknolojiye yer verileceğinin göstergesi. Bunun dışında yeni seri Snapdragon işlemcileri de barındırması beklenen akıllı telefonların, çok daha güçlü modeller olması bekleniyor. Şimdilik yeni modelin tanıtımını beklemek gerekli. Bunlar ve daha fazla detay tanıtımla beraber ortaya çıkacak.

Signal Nedir? Signal Hakkında Bilinmesi Gerekenler
iOS’ta Gereksiz Dosyaları Temizleme Yöntemleri
250 TL Bütçeyle Alabileceğiniz Hoparlörler
Office Dosya Düzenlemeleri iOS Üzerinde de Ücretsiz Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)