LG V30

LG V30 Ekran Teknolojisi Netlik Kazanıyor

ibrahim KIZILIRMAK 02 Ağu 2017 Mobil 711  0

Akıllı telefon amiral gemisi modellerine katılacak olan LG V30 tanıtımına artık çok kısa bir süre kaldı. Ay sonunda tanıtılması beklenen yeni akıllı telefonlar sayesinde LG, hızlı bir yükselişinde içerisine girmiş olacak. Başarılı akıllı telefon serilerinden biri olması beklenen LG V30 akıllı telefonlarının ne gibi ayrıcalıklarla geleceği de tanıtımdan önce yavaş yavaş belli oluyor. Son dönemde telefonların ekranlarıyla ilgili bazı söylentiler ortaya çıktı. Üstelik paylaşılan görsellerle beraber de bu kez ekranların yeni sisteminin doğrulandığı da belirtiliyor. LG V30 ekran sisteminde yapılacak değişim hakkında verilen bilgilere daha detaylı olarak bakalım.

LG V30 Çift Ekrana Veda Ediyor

Daha önceki serilerde kullanılan çift ekran sisteminin bu seride ne yazık ki kullanılmayacağı belirtildi. Tabii ki bunun nedeni firmanın yeni bir yenilik içerisinde olması. Kayan ekran olarak da adlandırılan yeni bir ekran sistemine geçiş yapan akıllı telefonların, artık çift ekran sistemi kullanmayacak. Bu yeni ekran ise hem pil tasarrufu elde edilmesini sağlayacak hem de daha net bir kullanım sağlanacak. Samsung’un sürekli açık ekran sistemine benzer bir sistem kullanacak olan akıllı telefonların, üst kısımda da bu şekilde bir kullanım sunulacağı belirtiliyor.

LG V30

Görüntü akışının sağlanacağı özel bir panel kullanılacağı belirtilen telefonun ekran sisteminin daha ne kadar gelişeceği konusunda ise net bilgiler paylaşılmış değil. LG V30 ekran sisteminde yapılan bu değişikliğin POLED paneller sayesinde elde edilebileceği de yine verilen bilgiler arasında. Konu hakkında LG’nin ne zaman detaylı açıklamalar yapacağını da biliyoruz. Markanın bu açıklamayı Ağustos ayının son günü yapacağı tanıtımda göreceğiz. Böylelikle yeni seri akıllı telefonların IFA etkinliğinde tanıtımı yapılmış olacak. Yeni ekran sistemlerinin nasıl karşılanacağı ve tüm detaylarını da böylelikle öğreneceğiz. Şimdilik bilgilerimiz bununla sınırlı.

Realme V15 5G Modeli İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Galaxy A52 İncelemesi
Huawei P30 Pro Güncelleme Aldı
Telefonun Kamerasının Farklı Yeteneklerini de Sergileyen 5 Üretken Yazılım

Yorum Yapmayı Unutmayın :)