LG G6’nn Kardeşi LG Q6 için Yeni Bilgiler Geliyor

ibrahim KIZILIRMAK 02 Tem 2017 Mobil 766  0

Akıllı telefon devi LG’nin, G6 modeli hem başarılı bir model olarak değerlendirildi hem de eleştiri aldı. Bir yandan sevilen bir yandan ise eleştiriler alan yeni seri akıllı telefonların, bakıldığında eleştiri almasının en büyük nedeni tabi ki işlemci modelinin düşüş olması olmuştu. Stok sorunları nedeniyle Snapdragon’un son serisi çıkmış olmasına rağmen kullanamayan marka, amiral gemisi işlemcilere geçiş yapmak için LG G6 modelinden sonra da hemen yeni model hazırlıklarına başladı. Herkes markanın V30 serisi yeni amiral gemisini beklerken LG’nin planları arasında bir telefon modeli olduğu daha açıklandı. LG Q6 olarak gelmesi beklenen modelin yaklaşık 2 gün önce ilk bilgileri gelmişti. Telefonların en azından adını duymuştuk. Şimdi ise yeni bilgiler ortaya çıktı.

LG Q6 Hakkında Yepyeni Bilgiler

LG tabi ki yine doğrudan doğrulama yapmadı ve hatta sürüm numarası belli olan yeni akıllı telefonun adının netlik kazandığını da bilmiyoruz. Fakat sürüm noktaları ve paylaşılan başvuru belgelerine bakacak olursak, yeni serinin LG Q6 adıyla geleceğini düşünüyoruz. Daha önce LG Q6 olarak gelmesi beklenen telefonların 5.4 inç ekrana boyutuna sahip olmasının beklendiği açıklanmıştı. Mini olarak değerlendirileceği belirtilen telefonların G6 modelinde kullanılan ekran oranlarına da sahip değil, standart ekranlı modeller olacağı beklendiği açıklanmıştı. Şimdi ise yeni seri LG Q6 akıllı telefonları için yeni iddialar gündemde.

LG Q6

Bu kez kamera teknolojileri konusunda yeni bilgiler görüldü. LG Q6 kamera teknolojileri konusunda ise tek kamera kullanımı yapılacağı belirtiliyor. 16 MP değerinde tek arka kamera kullanımıyla gelmesi gündemde olan modelin özellik kısmında biraz daralma olduğunu, amiral gemisine göre çok daha düşük bir akıllı telefon olduğunu göreceğiz.

Bunun yanında LG Q6 modelinin 3 GB Ram bellek miktarıyla beraber geleceği ve işlemci modellerinde de orta segment, Snapdragon modellerinin kullanılacağı ortaya çıktı. Henüz işlemci serisi kesinleşmiş değil. Haliyle nasıl bir performans beklendiği konusunda ise bilgi yok.

Android Telefonlarda Kullanabileceğiniz Uyku Takibi Programları
OnePlus 9 Serisinin Teknik Özellikleri Belli Oldu
iPhone Numara Gizleme Yöntemi
BiP Hakkında Bilgiler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)