Kullanıcı Memnuniyeti Konusunda En Başarılı Telefon Samsung’un!

Fahri Gün 18 May 2022 Mobil 231  0

Amerikan Müşteri Memnuniyeti Endeksi’nce açıklanan sonuçlara göre kullanıcı memnuniyeti konusunda en iyi durumda olan akıllı telefon Samsung Galaxy S20 Ultra seçildi.

Akıllı telefon alanında büyük bir rekabet olduğu bilinmekte ve bu durumun kullanıcı memnuniyeti konusuna nasıl yansıdığı da ayrıca merak edilen bir konu. Kullanıcı memnuniyeti konusunda en başarılı olan akıllı telefonlara ilişkin Amerikan Müşteri Memnuniyeti Endeksi tarafından bir anket gerçekleştirildi. Uygulanan ankette 23000 Amerikalı teknoloji severin oyları değerlendirildi.

İlk sırada S20 Ultra var

Amerikan Müşteri Memnuniyeti Endeksi tarafından açıklanan sonuçlara göre kullanıcı memnuniyeti konusunda en başarılı akıllı telefon S20 Ultra oldu. Telefonun iki yıllık, artık eskimeye başlayan bir cihaz olduğu da biliniyor. Cihaz topladığı 86 puanla zirvede yer almayı başarırken onu LG Aristo 3 telefonunun takip etmesi ayrıca dikkat çekiyor çünkü LG’nin akıllı telefon pazarında başarısız olarak çekildiği biliniyor. İstenin üçüncü sırasında ise Apple’ın iPhone 11 Pro Max modeli yer alıyor. Öte yandan listede Galaxy S20 ve S10 telefonları dördüncü ve beşinci sırada bulunuyor .Dolayısıyla kullanıcı memnuniyeti konusunda en başarılı 5 telefonun üçü Samusng eliyle geliyor.

Instagram Sohbet Arka Planını Değiştirme Yöntemi
Threads Uygulamasında Video İndirme İşlemleri
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)