Konsollardaki En İyi Grafikli 10 Oyun

KLavy3 17 Haz 2017 Oyun 681  0

Oyuncuların saatlerce konsol karşısından ayrılmamasına sebep olacak, mükemmel grafikli ,yeni serüvenlerle oyun deneyimi yaşatacak oyunlar için oyun yapımcılarının hazırlıkları sürüyor. En iyi grafikli oyunlar 2017 listesi için oyun yapımcılarının hazırlıklarını mercek altına aldık. Bu yıl oyun yapımcıları oyun severler için nasıl oyunlar hazırlamayı planlıyor, oyun severleri ne tür hikayeler bekliyor sorularına cevap verdik. Oyunlar her geçen gün kalitesini arttırıyor . 2017 yılında bu konuyla ilgili beklentiler en üst seviyede. Oyunlarda kullanıcılar ayrıntılar ve gerçeklik konusunda beklentilerini en üst seviyede tutuyor. Konsollar söz konusu olunca  bu üst düzey oyunlar daha fazla depolama alanı işgal ederken bilgisayarlarda bu oyunların çıkması söz konusu olunca daha ileri performanslı grafik kartı ve ram ihtiyacı anlamına geliyor. İşte karşınızda 2017 en iyi grafikli oyunlar listesi:

Left 4 Dead 3

5 Ağusto 2017’de çıkması planlanan oyunda ilginç maceraların içinde olacağınızdan şüpheniz olmasın. Left 4 Dead serinin ilk 2 oyunu oyun severler tarafından yoğun ilgi görmüştü. Serinin ikinci oyununun çıkışından beri 3 sene oldu ve oyuncuların serinin üçüncü oyunundan beklentileri çok yüksek. Oyun yapılırken oyunun video görüntülerinin sızması bu üçüncü oyunun daha çok merak uyandırmasına sebep oldu. Oyun sektöründe Left 4 Dead’in çok büyük sürprizlerle çıkışının yapılacağı söylentileri meraklılarını daha da heyecanlandırmış durumda.

Half Life 3

Oyun tarihinde çıkmış en iyi savaş oyunları listesinde kuşkusuz Half Life bir kült olarak yer alıyor. Uzun bir süredir serinin üçüncü oyununun çıkacağı kimsenin aklına gelmemişti ama bu konuda beklentiler bulunuyordu. Oyun yapımcısı şirket bir forum konuşmasında Half Life3 ‘ün çıkacağından bahsetmesinin ardından oyun severler büyük heyecan yaşadı. Şu anda sadece Half Life 3 oyunun çıkacağı söylendi ve bu çıkışın tarihinin Kasım 2017 olacağından bahsedildi. Bunun dışında oyun hakkında herhangi bir bilginin sızmaması oyuncuları büyük beklenti içine soktu.

H1Z1 2017

İçinde zombi geçen bütün dizilerin, filmlerin, oyunların çok beğenildiği bir gerçek. H1Z1 oyunu da içerisinde zombi konusu  işleyerek oyunu oynarken aşırı bir şekilde gerilimli anlar  yaşamamıza sebep olmuştu. 2017 yılı içinde de seriye yeni bir oyun daha ekleniyor.

Deep Down

Online oyunlardan biri olan Deep Down bu yıl adından çok söz ettireceğe benziyor. Oyun sektöründe son çıkan dedikodulara göre 2017 yılı içinde oyunun seriye yeni bir sürüm ile çıkacağı söyleniyor.

Overkill’s The Walking Dead

Oyun yapımcısının açıklamalarına göre oyun yepyeni özelliklere sahip olacak. Önceki oyunlarda belirli bir hikayenin oyuncular tarafından takip edildiğini söyleyen oyun yapımcısı yeni oyunun benzersiz özelliklerle geleceğini söyledi. Oyunun önceki bölümlerinde oyun severler tarafından çok beğeni görmesi nedeniyle bulunan bazı özellikler de bu oyunda olacak.  Yapımcının açıklamasına göre oyun bundan sonra diziye göre yapılmayacak.

Silent Hills 2017

Serinin yeni oyunu çıkması beklenirken bir sürü söylentiyle  oyunun hayranları üzülmüştü. Ama oyun yapımcısı şirketin sorunları hallettiği ve yeni oyunun 2017 yılı içerisinde çıkacağı kesinleşti. Silent Hills hayranları büyük heyecan içerisinde bekliyor.

Mafia 3

Mafia 3 de 2017 yılı içerisinde çıkarılması planlanan ve üstün grafikleriyle bir çok hayranı tarafından sabırsızlıkla beklenen bir oyun.

Hellblade

Bilgisayarlarda da konsollarda da oynanabilme özelliği bulunan oyun bu özelliğiyle birçok oyuncunun beğenisini kazanmıştı. Serinin son oyunu 2017 yılı sonunda çıkarılmayı planlanıyor. Kelt mitolojisinden parçalar bulunan oyunda baş karakterle yine çok zaman geçireceğiz gibi gözüküyor.

Get Even

Söylentilere göre oyunun yapımcı şirketi oyunu piyasaya sürmek için son hazırlıklarını yapıyor. Oyun hakkında çok fazla haber sızmamasında rağmen çıkacak oyunun oyun severler tarafından yoğun ilgi göreceği düşünülüyor.

Mirror’s Edge Catalyst

Oyun hakkında yoğun bir dedikodu bombardımanı yaşanıyor. Son dedikodulara göre çıkacak olan bu son oyunda tamamen özgün ve yeni FPS özellikleri bulunacak. Oyunun 2017 yılında son dönemlerde çıkarılması planlanıyor.

GTA 5 İndirme ve Yükleme İşlemleri
Nioh 2 Detaylı İncelelemesi
Legends of Ethernal Hem PC Hem Konsollara Geliyor
Sea of Thieves İçin Yeni Sürüm Güncellemesi Geldi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)