Kingdom Come: Deliverance’a Yeni Bir Güncelleme Daha Çıktı

Fahri Gün 10 Nis 2018 Oyun 353  0

Sevilen oyunlardan Kingdom Come: Deliverance için son zamanlarda sık sık yeni güncellemeler yapılıyor. Bunlara bir yenisi daha eklendi. Oyun 1.4.2 sürümüne güncellendi.

Yeni sürüm, özellikle bugları giderebilmek amacıyla ortaya çıkarıldı ve oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Oyun her ne kadar çok iyi bir oynanışa sahip olsada bulunan ciddi oyun hataları epey can sıkıyordu. Bu hataları gidermek isteyen Warhorse Studios, yeni bir güncelleme hazırlamaya başlamıştı. 1.4.2 güncellemesi, özellikle The Die is Cast görevindeki bazı bugları gideriyor.

Oyunda zaman zaman kullanıcı kaynaklı olmayan çökme problemleri de meydana gelmekteydi ve açıkçası bu problemler epey can sıkıyordu. Özellikle kayıt edilmediği zamanlarda çöktüğünde oyuncu belli bir kısmı en baştan oynamak zorunda kalıyordu ve bu da hikaye tabanlı bir oyun için zaman kaybı demekti.

Yeni yamayı edinebilmek ise son derece basit. Çünkü eğer orjinal bir Kingdom Come: Deliverance oyununa sahipseniz zaten otomatik olarak güncelleniyor.

Kingdom Come Deliverance’ın ayakları yere sağlam basıyor

Oyun şu ana kadar harika bir ivme kazandı. Orta çağ savaş oyunları arasında 2018’in şu ana kadarki en beğenilen oyunu olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bakalım ilerleyen süreçte de bu başarısını devam ettirebilecek mi?

Sniper Ghost Warrior 3’e Dair Büyük Bir Kampanya Başladı
The Crew 2 Büyük Bir İndirim Aldı
Chernobylite İncelemesi
Luigi’s Mansion 3 Detaylı İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)