Kingdom Come: Deliverance GoG’a Geldi

Fahri Gün 28 Şub 2018 Oyun 610  0

Şu sıralar en gözde oyunlardan biri olan Kigdom Come: Deliverance, GoG platformunda da satışa sunuldu. GoG sürümünde herhangi bir DENUVO koruması kullanılmaması ise dikkat çekti.

Bağımsız geliştirici tarafından sunulmasına rağmen AAA oyunları aratmayacak kalitede olan Kingdom Come: Deliverance, farklı ve kaliteli hikayesi ile oyuncuları büyülemeye devam ediyor. Daha önce Steam için çıkışını gerçekleştiren oyun. Bu kez de GoG platformunda yerini aldı. GoG üzerinde 59.99 Dolar’dan satışa çıkarıldı.

GoG sürümündeki en önemli farklılığı DENUVO korumasının bulunmaması. Bu koruma, korsanların oyunu kırmasını engelleyen bir siber yazılımdır. Fakat bazı oyuncular oyunu hantallaştığırdığını ifade ederek DENUVO kullanmak istemiyor. Böyle düşünen oyuncular için GoG sürümü yeni bir fırsat. Oyun Steam’de şu ana kadar 1 milyondan fazla satmayı başardı. Böylece geliştiricinin hedefi gerçekleşmiş oldu.

Warhorse, oyun ile ilgili hata bildirimlerini dikkate alarak bunları çözüme kavuşturabilmek amacıyla yoğun bir çaba sarfediyor. Bu açıdan bakıldığında oyuna yakın bir zamanda yeni güncellemeler eklenecekmiş gibi gözüküyor.

Cyberpunk 2077 Hakkında İşinize Yarayabilecek İpuçları
Siege Survival : Gloria Victis Nasıl Bir Oyun? İnceleme
Biomutant İncelemesi
Snopy Direksiyon Seti Tavsiyeleri

Yorum Yapmayı Unutmayın :)