Keşke Android İçin de Çıksa Diyeceğiniz 5 Heyecan Verici Oyun

Fahri Gün 18 Haz 2019 Mobil 220  0

E3 2019 esnasında yeni pek çok oyun duyuruldu. Bunlar arasında özellikle bazıları büyük oranda dikkat çekmeyi başardı. Hazırladığımız yeni içeriğimizde bunlar arasından keşke mobil platform için de çıksa diyebileceğimiz oyunları derledik.


E3 2019 esnasında pek çok yeni oyunun tanıtımı yapıldı. Özellikle bazı oyunlar son derece dikkat çekti. İşte heyecan verici yapımlar:


Spiriftfarer


Bu oyunda geminizi geliştiriyor ve kaptanlık yapıyorsunuz. Son derece iddialı bir yapıya sahip olan Spiriftfarer şu an için mobil platforma gelmiyor. Ancak ilerleyen süreçte Android için çıkacak olursa bu muhteşem bir şey olur. Özellikle canlılık getirmek adına güzel bir hamle olur.


Minecraft Dungeons


Kuşkusuz ki Minecraft oldukça büyük bir kitleye sahip. Minecraft aslına bakarsanız mobil platformlara da gelmişti ancak yeni duyurulan Minecraft Dungeons’ın mobil oyunlar için gelmesi şu an için imkansız gibi gözüküyor.


Evil Genius 2


Bu oyun, Evil Genius oyununun ikinci yapımı olup E3 2019 esnasında merak uyandıran yapımlardan biri oldu. Bu oyunda dünyayı ele geçirmek gibi bir hedefe sahipsiniz. Oyunun Android için çıkacağına yönelik söylentiler de var ancak şu an için zor gözüküyor.


Trine 4: The Nightmare Prince


E3 2019 esnasında duyurulan heyecan verici bir başka oyun da Trine 4: The Nightmare Prince oldu. Bu oyunda pek çok bulmaca bulunuyor ve aslına bakarsanız grafikleri bakımından akıllı telefonları çok zorlayacak tarzdan bir oyun da değil. Dolayısıyla Android için çıkması halinde geniş ktitlelere hitap edebilecek bir yapım olabilir.


The Legend of Zelda: Link’s Awakening


Bahsedeceğimiz son oyun ise The Legend of Zelta Link’s Awakening olup bu yapım 2017 yılının en iyi oyunu olarak kabul edilen Zelda’nın bir başka çeşidi olarak karşımıza çıkıyor. Oyun yapı itibariyle mobil cihazlar için de gelebilecek cinsten ancak bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini zaman gösterecek.
Etiketler:
Realme V15 5G Modeli İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Galaxy A52 İncelemesi
Huawei P30 Pro Güncelleme Aldı
Telefonun Kamerasının Farklı Yeteneklerini de Sergileyen 5 Üretken Yazılım

Yorum Yapmayı Unutmayın :)