Kasım Ayında Piyasaya Sürülmesi Beklenen 5 Video Oyunu

Fahri Gün 25 Eki 2021 Oyun 305  0

Önümüzdeki Kasım ayı içerisinde pek çok yeni video oyunu piyasaya sürülmesi beklenmekte olup, yeni içeriğimizde merakla beklenen 5 iddialı video oyunundan bahsedeceğiz.

Bazen video oyunu dünyasına pek çok yeni oyunun dahil olduğu oldukça faal bir süreç kendisini gösterirken bazen de tam tersi çok kısır bir dönem söz konusu olur. Kasım ayı ise yeni çıkacak olan video oyunları bakımından son derece zengin bir ay olacak gibi gözüküyor.

Önümüzdeki Kasım ayı içerisinde oyun severleri heyecanlandıracak olan yeni pek çok oyunun piyasaya sürülmesi bekleniyor.

İşte Kasım Ayında Piyasaya Sürülmesi Beklenen 5 İddialı Oyun:

Just Dance 2022

Dans yeteneklerinizi sergilediğiniz Ubisoft’un meşhur serisi Just Dance için yakında Just Dance 2022 oyunu piyasaya sürülecek olup, oyunda adeta dans yeteneklerinizi sınayabiliyorsunuz. Serinin on üçüncü ana oyunu olup 4 Kasım 2021 tarihinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Call of Duty Vanguard

Video oyunu dünyasında son derece meşhur olan Call of Duty serisi için Call of Duty Vanguard oyunu piyasaya sürülecek olup, ilk bakışta Call of Duty : WWII ile bazı benzerlikler taşıdığı anlaşılan oyun, yeni karakterler ve yeni bir hikaye ile karşımıza çıkacak. Serinin on sekizinci oyunu olarak piyasaya sürülecek.

Forza Horizon 5

Geliştiriciliğini Playground Games’in yaptığı oyunun yayıncılığını ise Xbox Game Studios üstlenmekte olup, Forza serisinin on ikinci oyunu olarak karşımız acıkacak. Öte yandan oyun Forza Horizon serisinin beşinci oyunu olarak kendisini gösterecek olup, oyuncular bu yapımda kendilerini Meksika çöllerinde görecek. Oyunun 9 Kasım 2021 tarihinde piyasaya sürülmesini bekliyoruz.

Final Fantasy XIV: Endwalker

Piyasaya sürüleceği tarih 23 Kasım 2021 olan oyun, Square Enic tarafından geliştirildi. Yayıncılığını da aynı firmanın yaptığı yapım genel itibariyle JRPG hayranlarının çok seveceği türden ögelere sahip. Oyun gerçekten de beklendiği üzere 23 Kasım günü çıkarsa serinin önceki oyunundan yaklaşık iki yıl sonra piyasaya sürüleceğini söyleyebiliriz.

Beyond a Steel Sky

Bilim kurgu macera oyunu oynamak isteyenler için güzel bir seçenek olacak. Üstelik Türkçe dil desteği ile piyasaya sürülecek. Oyunun 30 Kasım günü piyasaya sürülmesi beklenmekte olup, geliştiricisi Revolution Software tarafından artık son dokunuşlar yapılıyor.

Oyunlarda Başarım Sistemi
Hogwarts Legacy: Secrets of the Restricted Section Tam Çözüm
Starfield Hileleri
Oyun Dünyasında Kapalı Beta Süreci Hakkında Bilgiler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)