Kaliteli ve Şık Gözüken 5 Mousepad Önerisi

Fahri Gün 03 Nis 2021 Bilgisayar 677  0

Yeni yazımızda Mousepad satın almak isteyenler için 5 adet öneride bulunacağız. İşte konuya ilişkin detaylar…

Özellikle bilgisayarda fazla vakit geçirenler için vazgeçilmez bir unsur olan mousepad ürünleri, günümüzde RGB aydınlatmalı ve kaliteli yapılara sahip pek çok ürün de barındırmaktadır. Optik mouse cihazlarının çoğu yüzeyde çalışabiliyor olsada özellikle oyunculara yönelik mouse ürünlerinde daha iyi bir performans elde edebilmek için kaliteli bir mousepad aracına ihtiyaç duyabilirsiniz.

Yazımızda RGB mousepad ürünlerinden bahsedeceğiz. bu ürünlerin aydınlatma özelliği bulunmakta olup tasarım itibariyle son derece şık gözükmektedir ve kablosuz şarj fonksiyonlarına da sahip olmalarıyla son teknoloji ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tercih edebileceğiniz RGB mousepad ürünleri:

SteelSeries QCK Prism

Bilgisayar ekipmanları üreticilerinden SteelSeries, QCK Prism ürünü ile sert polimer plastik yüzey sunmaktadır. SteelSeries Engine 3 yazılımınca desteklenen ürün, oyuncular için özel olarak tasarlanmıştır. Kaliteli ve şık görüntüsü ile tercih edilebilecek RGB mousepad ürünlerinden biridir.

SteelSeries QCK Prism Cloth

Popüler üreticilerinden SteelSeries tarafından sunulan bir diğer kaliteli mousepad cihazı SteelSeries QCK Prism Cloth olup, bu ürün silikon kauçuk karışım tabanı ve reaktif RGB aydınlatma sistemi ile kalite isteyen kullanıcılar için özel olarak üretilmiştir. Discord ile entegreli bir şekilde çalışabilen mousepad, SteelSeries Engine 3 yazılımı ile uyumlu olarak çalışmaktadır.

Razer Firefly

Razer markası bilgisayar ekipmanları konusunda güvenilir markalardan biri olup tasarım olarak da iddialı pek çok ürün ortaya koymaktadır. Razer Friedly ürünü de bu bağlamda kullanıcılar için sunulan iddiası RGB mousepad ürünlerinden biri olup, mikro dokulu , hafif pürüzlü sert bir plastikten yapılmış bir mousepad ürünüdür. Rekabetçi oyun oynamayı sevenlerin kullanması tavsiye edilmektedir.

Cooler Master MP750

Yumuşak kumaş yapılı mousepad isteyen kullanıcılara hitap eden Cooler Master MP750 ürünü, dökülmeye dayanıklı kaplamasıyla ön plana çıkmaktadır. Bazı mousepad cihazları satın alındıktan bir süre sonra eski yüzey özelliklerini kaybedip yıpranmaya başlamaktadır. Cooler Master MP750 ise dayanıklılığı ve şık tasarımı ile dikkat çeken bir üründür.

Razer Goliathus Chroma

Razer şirketinin bir diğer ürünü olan Goliathus Chroma, Synapse 3 yazılımı ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Plastik ve kumaş yüzeyleri karıştırılarak ortaya çıkarılan bu mousepad, fiyat performans konusunda etkili bir ürün arayanlar için tercih edilebilecek araçlardandır.

Low Level ve High Level Programlama Dilleri Arasındaki Farklar
Windows 11 Copilot özelliği otomatik olarak çalışması için tekrar teste alındı
Monster Markut M7 V6.2.4 incelemesi
Laptop Klavyesi Temizlemenin Püf Noktaları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)